Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Zencar
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Zencar

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

ZENCAR

Adres siedziby

-
, ,

Zencar to chińska marka, która od ponad 10 lat zajmuje się wyłącznie produkcją urządzeń i rozwiązań przeznaczonych do ładowania samochodów elektrycznych. Nowoczesne podejście do branży elektromobilnej oraz stała troska o wysoką jakość oferowanych stacji ładowania do samochodów elektrycznych, to powody, dzięki którym obecnie firma ta uznawana jest za jedną z najpopularniejszych azjatyckich marek oferujących tego typu produkty w Europie.

Oferta i ceny stacji ładowania Zencar

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Zencar to urządzenia, które skierowane są przede wszystkim do kierowców tego typu pojazdów. Wśród nich znaleźć można głównie przenośne stacje ładowania, a także akcesoria do nich, takie jak wtyczki czy kable. Podzielone zostały one natomiast na dwie grupy produktów, czyli stacje ładowania 32 A oraz 16 A, o maksymalnej mocy ładowania wynoszącej w każdym przypadku 22 kW. Zapewniają one jednak o wiele szybsze ładowania samochodów elektrycznych niż z zastosowaniem standardowo dołączanych kabli przez ich producentów.

Stacje ładowania Zencar przeznaczone są przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy nie chcą się martwić o dostępność do punktów ładowania w trakcie podróży. Wszystkie z nich posiadają natomiast certyfikaty CE, TUV oraz UL. Dzięki temu są dopasowane do standardów, jakie muszą spełniać tego typu urządzenia w Europie, a także Stanach Zjednoczonych. Każde z urządzeń przeznaczonych do ładowania samochodów elektrycznych tej marki ponadto wyposażone jest w czytelny i wygodny w użytkowaniu panel sterujący, który pozwala dostosować parametry ich pracy do danych potrzeb.

Warto także wspomnieć, że chińska firma Zencar posiada również w swojej ofercie mobilne ładowarki samochodów elektrycznych sprzedawane pod szyldem należącej do niej marki Duosida, wśród których znaleźć można 4 różnorodne modele.

Ile kosztują ładowarki do samochodów elektrycznych Zencar?

To, czym wyróżniają się na rynku ładowarki do samochodów elektrycznych Zencar jest przede wszystkim ich stosunkowo niska cena. Większość oferowanych przez tego producenta modeli kosztuje bowiem poniżej 2000 złotych. W tej cenie klienci otrzymują natomiast wybrany model przenośnej, mobilnej ładowarki do samochodów elektrycznych wraz z kablem, a niekiedy także pozwalającym na wygodne jego przechowywanie etui.

Opinie o Zencar

Choć Zencar to chińska firma, dzięki wysokiej jakości swoich produktów oraz ich atrakcyjnej cenie szybko zyskała ona uznanie wśród kierowców samochodów elektrycznych. Dzięki temu to właśnie jej przenośne ładowarki są przez nich najczęściej wybierane spośród dostępnych opcji na rynku. Użytkownicy stacji ładowania Zencar doceniają dodatkowo także to, że wybór mobilnych ładowarek tej marki jest naprawdę spory. Dzięki temu każdy może znaleźć wśród nich odpowiednie rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności