Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Siemens
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Siemens

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Siemens Sp. z o.o.

Adres siedziby

Żupnicza 11
03-821 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

22 870 90 00

Email

siemens.pl@siemens.com

Numer KRS

0000031854

NIP

5260302870

Marka Siemens znana jest niemal każdemu, wszystko za sprawą tego, że ten międzynarodowy koncern założony w 1847 roku w Niemczech działa z powodzeniem od lat między innymi w branży energetycznej, elektrotechnicznej czy też telekomunikacyjnej. Dzięki temu wśród jej produktów znaleźć można zarówno urządzenia przeznaczone do wyposażona domu, jak i skierowane typowo do przedsiębiorstw. Za sukcesem marki Siemens z pewnością stoi także to, że jak nikt inny potrafi ona dopasować swoją ofertę do obecnych potrzeb na rynku. Dlatego też obecnie znaleźć w niej można również stacje ładowania do samochodów elektrycznych.

Oferta i ceny stacji ładowania Siemens

Podstawowym elementem, jakim wyróżniają się stacje ładowania Siemens, jest ich różnorodność. W ofercie tej marki znaleźć można bowiem zarówno urządzenia typu Wallbox, jak i pantografy, które sprawdzają się doskonale w zastosowaniu domowym oraz publicznym i komercyjnym. Oprócz tego stacje ładowania tej niemieckiej marki podzielone zostały także dodatkowo na cztery grupy.

Pierwszą z nich są najwyższej jakości Wallbox z serii Versi Charge, które mogą być sterowane i monitorowane za pomocą systemu Siemens Desigo, umożliwiające zamontowanie ich nie tylko na ścianie, ale także na słupie. Dostępne są one w dwóch wariantach o mocy do 7,4 kW oraz do 22 kW.

Drugi rodzaj stacji ładowania, jakie oferuje marka Siemens to natomiast modele kolumnowe typu AC, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako publiczne stacje. Modele Recharge CC to ładowarki typu AC, wyposażone w dwa punkty ładowania, których maksymalna moc wynosi 22 kW. Wyposażone są one w wygodny wyświetlacz oraz element, który swoim światłem informuje o możliwości skorzystania z punktu ładowania.

Jak przystało na międzynarodowy koncern, jakim jest Siemens, w jego ofercie nie mogło również zabraknąć szybkich stacji ładowania DC, które oferują moc ładowania od 160 kW do nawet 300 kW i wyposażone są w pięć punktów ładowania. Dzięki temu modele Discharge D są obecnie uznawane za jedne z nowocześniejszych szybkich stacji ładowania dostępnych na rynku.

Ceny stacji ładowania Siemens

Nowoczesne rozwiązania technologiczne, jakimi wyróżniają się stacje ładowania Siemens, a także jakość wynikająca z ich marki sprawiają, że są to urządzenia zdecydowanie z wyższej półki cenowej. Domowy Wallbox tej niemieckiej firmy kosztuje obecnie bowiem ponad 8 000 złotych. Modele stojące to natomiast wydatek, który trzeba liczyć już w dziesiątkach tysięcy złotych.

Opinie o stacjach ładowania Siemens

Choć stacje ładowania Siemens cechują się wysoką ceną, nie można zaprzeczyć, że modele te są jednymi z lepszych na rynku. Spełniają one nie tylko szereg wymogów, nawet tych które nie są obecnie obowiązkowe, ale także zapewniają wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które zachęcają do ich posiadania. Przez niektóre osoby są one więc określane jako Mercedesy wśród stacji ładowania i to nie tylko ze względu na ich atrakcyjny design, który przyciąga uwagę i sugeruje, że mamy do czynienia z naprawdę dobrymi urządzeniami.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności