Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Pre Edward Biel EVB
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Pre Edward Biel EVB

4.67 (3 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Pre Edward Biel

Adres siedziby

Piekary 363
32-060 Piekary, małopolskie, Polska

Telefon

+48 12 429 73 43

Email

biuro@prebiel.pl

NIP

6770083002

Pre Edward Biel to polska firma, która działa na rynku energetycznym od ponad 28 lat. Początkowo jej specjalnością była produkcja przede wszystkim stacji transformatorowych SN-nn, rozdzielnic elektrycznych oraz innych rozwiązań przeznaczonych dla energetyki zawodowej, a także przemysłu, budownictwa i klientów indywidualnych. Obecnie Pre Edward Biel oferuje dodatkowo także stacje ładowania samochodów elektrycznych pod marką własną EVB, które są dostarczane między innymi dla jednej z największych sieci ładowarek Elocity.

Oferta stacji ładowania Pre Edward Biel EVB

Oferta firmy Pre Edward Biel EVB obejmuje szeroki asortyment stacji ładowania samochodów elektrycznych. Dzięki temu odpowiednie urządzenie dla siebie znaleźć w niej mogą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy chcący zarabiać na tego typu rozwiązaniu. Całe portfolio produktowe tej marki obejmujące stacje ładowania samochodów elektrycznych można wobec tego podzielić na trzy główne grupy.

Wallboxy Pre Edward Biel EVB

Pierwszą grupę produktów stanowią najmniejsze rozwiązania w postaci naściennych stacji ładowania AC, których moc wynosi od 22 kW, idealnie sprawdzające się w przypadku domów jednorodzinnych lub na parkingach. W zależności od wybranego modelu mogą być one wyposażone w jedno lub dwa punkty ładowania. W drugim przypadku mogą one być wobec tego z powodzeniem montowane także na słupach.

Stacje EVB wolnego ładowania AC

Kolejny rodzaj stacji ładowania, jakie można znaleźć w ofercie Pre Edward Biel EVB to modele wolnostojące typu AC, które zapewniają moc ładowania do 22 kW. Wśród nich wyróżnić można 3 produkty, z czego dwa z nich wyposażone są w dwa punkty ładowania. Tego typu stacje ładowania tej marki przeznaczone są przede wszystkim do użytku komercyjnego, zwłaszcza w przypadku modelu EVB ADVERT wyposażonego w ekran pozwalający wyświetlać na nim reklamy.

Szybkie stacje ładowania DC EVB

Ostatnią z grup produktów, jakie oferuje polski producent, są natomiast szybkie stacje ładowania DC, które w zależności od ich konfiguracji mogą być wyposażone w od jednego do trzech punktów ładowania o mocy od 22 kW do nawet 150 kW.

Ceny stacji ładowania Pre Edward Biel EVB

Stacje ładowania oferowane przez Pre Edward Biel EVB to modele wyróżniające się najwyższą jakością oraz zastosowanymi w nich nowoczesnymi technologiami. Dlatego też pod względem ich ceny można zaliczyć je do produktów ze średniej półki cenowej. Planując więc ich zakup, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu około ponad 4 000 złotych. Ostateczna cena stacji ładowania EVB zależy jednak oczywiście od jej rodzaju.

Opinie o Pre Edward Biel EVB

Stacje ładowania EVB to urządzenia, które spotkać można między innymi korzystając z ładowarek należących do sieci Elocity. W związku z tym są one doskonale znane kierowcom samochodów elektrycznych, którzy doceniają je za prostą obsługę i skuteczne działanie. Dużą zaletą tego producenta jest to, że oferuje on urządzenia dla niemal każdej grupy klientów docelowych.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności