Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Milivolt
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Milivolt

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Milivolt Sp. z o.o.

Adres siedziby

Akacjowa 41
62-081 Przeźmierowo, wielkopolska , Polska

Telefon

+48 537 790 900

Email

biuro@milivolt.pl

Numer KRS

0000860530

NIP

7812012936

Milivolt to firma doskonale znana z pewnością dla właścicieli samochodów elektrycznych, którzy choć raz poszukiwali do swoich pojazdów stacji ładowania. Zajmuje się ona bowiem przede wszystkim sprzedażą tych urządzeń, jednak nie wiele osób wie, że oferuje je także pod marką własną. Jej stacje ładowania powstały w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku elektromobilnego i łączą cechy najlepszych modeli dostępnych obecnie w sprzedaży.

Oferta i ceny stacji ładowania Milivolt

Choć oferta stacji ładowania Milivolt nie jest mocno rozbudowana, z powodzeniem odpowiada na potrzeby różnych grup docelowych, czyli zarówno osób prywatnych, jak i firm oraz inwestorów chcących uruchomić własne publiczne stacje ładowania. W związku z tym stacje ładowania Miliwolt podzielić można na trzy główne kategorie. Pierwszą z nich są stojące stacje ładowania DC o mocy 30 kW, które doskonale sprawdzają się na parkingach publicznych oraz jako uzupełnienie infrastruktury na terenach hoteli, pensjonatów czy firm. Wyposażone w dwa punkty ładowania oraz technologie pozwalające na wygodne i bezpieczne realizowanie i rozliczanie płatności za sesje ładowania.

Drugim rodzajem oferowanych przez tę markę stacji ładowania są modele mobilne, które można zabrać ze sobą w dowolne miejsce i nie martwić się o dostępność do punktów ładowania podczas podróżowania samochodem elektrycznym. Wyposażone są one w niewielkie wyświetlacze, dzięki którym podczas ładowania nimi pojazdów można w pełni nadzorować ich pracę.

W ofercie marki Milivolt znaleźć można także naścienne stacje ładowania samochodów elektrycznych oferujące moc ładowania w zależności od wybranej opcji wynoszącą:

  • 3,6 kW,
  • 7,4 kW,
  • 11 kW,
  • 22 kW.

Wszystkie z nich wyposażone są w wyświetlacze oraz kabel o długości 5 metrów. Oprócz tego Milivolt oferuje również różnorodne akcesoria do stacji ładowania takie jak adaptery oraz kable czy też wieszaki.

Ceny stacji ładowania Milivolt

Oferowane przez markę Miliwolt stacje ładowania, bez względu na ich rodzaj i przeznaczenie cechują się doskonałym stosunkiem ceny do ich jakości, która utrzymana jest na naprawdę przyzwoitym poziomie. Z powodzeniem można je więc zaliczyć do jednych z tańszych urządzeń tego typu obecnie dostępnych na rynku. Podstawowy wariant naściennej stacji ładowania Milivolt kosztuje bowiem nawet niecałe 2 000 złotych. Z kolei stojąca stacja ładowania DC tej marki kosztuje nieco ponad 50 000 złotych.

Opinie o Milivolt

Marka Milivolt, choć znana jest przede wszystkim ze sprzedaży stacji ładowania innych producentów, pozytywnie zaskakuje także, jeśli chodzi o urządzenia sygnowane jej logiem. Wyróżniają się one atrakcyjną ceną oraz wieloma wariantami do wyboru. Dzięki temu z powodzeniem mogą one zaspokoić potrzeby zarówno użytkowników prywatnych, jak i tych, którzy chcą je wykorzystywać w celach zarobkowych. Oprócz tego pod względem swojej jakości również nie odbiegają od konkurencyjnych modeli.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności