Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Enelion
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Enelion

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

Enelion

Adres siedziby

Miałki Szlak 52
80-717 Gdańsk, pomorskie, Polska

Telefon

+48 304 596 094

Email

support@enelion.com

Numer KRS

0000547074

NIP

5833176978

Założona w 2016 roku firma Enelion to polskie producent stacji ładowania samochodów elektrycznych, który w swojej ofercie posiada także oprogramowania przeznaczone do zarządzania nimi, pozwalające na wykorzystywanie jej produktów do świadczenia usług operatora, a także dostawcy usługi ładowania. Od początku swojego istnienia do dziś firma Enelion dostarczyła kilka tysięcy stacji ładowania nie tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami. Oprócz tego aktywnie współpracuje ona także z takimi firmami jak Energa, PGE, Polenergia oraz GreenWay.

Oferta i ceny stacji ładowania Enelion

Od samego początku swojego istnienia firma Enelion postawiła sobie za cel odpowiadanie na potrzeby rozwijającego się rynku elektromobilnego. Dzięki temu jej produkty szybko zyskały uznanie zarówno w naszym kraju, jak i za granicą. Wśród nich wyróżnić można natomiast nie tylko różnorodne stacje ładowania, ale także przeznaczone do nich akcesoria, do których zaliczyć można między innymi moduły komunikacji, urządzenia do pomiaru energii elektrycznej, kable.

W przypadku stacji ładowania Enelion wśród urządzeń oferowanych przez tę polską firmę znaleźć można z kolei przede wszystkim różnorodne rodzaje Wallbox. Dostępne w wariantach o regulowanej płynnie mocy w zakresie od 1,4 kW do 22 kW. Wyposażone w zależności od modelu w jedno lub dwa gniazda ładowania. Jednym z ciekawszych modeli Wallbox Enelion jest natomiast model Easy, który oferowany jest w trzech wariantach, jeśli chodzi o jego moc - 3,7 kW, 11 kW oraz 22 kW, którego montaż może zostać przeprowadzony bez konieczności zatrudniania w tym celu elektryka.

Oprócz tego polska marka oferuje również stojące stacje ładowania z serii Vertica, które doskonale sprawdzają się w przestrzeniach miejskich i są modelami ładującymi mocą do 22 kW. Mogą być one wyposażone w dwa gniazda ładowania, a także czytnik RFID oraz akcesoria produkowane również przez tę firmę takie jak, chociażby moduł komunikacji Bridge.

Ile kosztuje stacja ładowania Enelion?

Firma Enelion stawia przede wszystkim na innowacyjność oferowanych rozwiązań, przez co podczas ich projektowania i produkcji stale współpracuje z licznymi politechnikami oraz uniwersytetami w naszym kraju. Pomimo to jej stacje ładowania można zaliczyć do modeli ze średniej półki cenowej. Większość Wallboxów Enelion dostępnych jest bowiem w sprzedaży w cenach nie wyższych niż 5 000 złotych. Z kolei skompletowanie stojącej stacji ładowania tej marki wiąże się z kosztami na poziomie nieco ponad 10 000 złotych.

Opinie o Enelion

Nowoczesny, unikalny design jej stacji ładowania, ciekawe rozwiązania, w które mogą być one opcjonalnie wyposażone oraz modułowa budowa stojących stacji, to elementy, jakimi wyróżniają się urządzenia do ładowania samochodów elektrycznych marki Enelion. Oprócz tego ich dużą zaletą są także ceny, w jakich są one sprzedawane, dzięki którym niemal każdy może sobie pozwolić na zakup stacji ładowania tej firmy. Dlatego też warto zainteresować się jej ofertą.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności