Porównaj oferty

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Automoc Polska

Automoc Polska to kolejna polska marka, która zajmuje się produkcją oraz dystrybucją urządzeń przeznaczonych do ładowania samochodów elektrycznych. Została ona założona w 2011 roku i od tamtej pory solidnie i wytrwale buduje swoją pozycję na rynku elektromobilnym zyskując uznanie coraz większej grupy klientów. Do jej największych atutów zaliczyć można wysoką jakość oferowanych rozwiązań, a także ich innowacyjność uzyskiwaną dzięki współpracy z najlepszymi inżynierami.

Oferta i ceny stacji ładowania Automoc Polska

Stacje ładowania Automoc Polska to urządzenia, które podzielone zostały na dwie kategorie produktów. Wobec tego pierwsze z nich to wolnostojące stacje, które są doskonałym rozwiązaniem dla firm, a także instytucji publicznych oraz z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako publiczne stacje ładowania. Urządzenia te wyposażone są w dwa gniazda ładowania, z czego każde z nich oferuje moc maksymalnie do 22 kW. Wykonane są one z wysokiej jakości materiałów, a do tego niemal całą przednią ich powierzchnię zajmuje 49-calowy wyświetlacz.

Drugi rodzaj stacji ładowania oferowanych przez Automoc Polska to natomiast modele wiszące, przeznaczone do montażu naściennego, a także na słupkach oraz słupach lamp ulicznych. Dzięki temu doskonale sprawdzają się one nie tylko w zastosowaniu domowym, ale również komercyjnym. W ich przypadku marka ta oferuje trzy ich warianty do wyboru:

  • bez wyświetlacza, będące najprostszą wersją urządzenia,
  • z wyświetlaczem, wskazującym między innymi parametry pracy stacji ładowania,
  • z modułem płatności, idealnie sprawdzające się do zastosowań komercyjnych.

Każda wersja tej stacji ładowania wyposażona jest natomiast w jeden punkt ładowania o mocy 22 kW.

Dodatkowo warto także wspomnieć, że oferowane przez Automoc Polska stacje ładowania mają możliwość połączenia ich z internetem, przez co można nimi zarządzać i nadzorować ich pracę w sposób zdalny. Dodatkowo modele wyposażone w moduł płatności posiadają wbudowane czytniki RFID, pozwalający na płacenie za sesję ładowania za pomocą kart płatniczych.

Ceny stacji ładowania Automoc Polska

Jeśli chodzi o ceny stacji ładowania Automoc Polska niestety nie są one udostępniane publicznie. Dlatego też, aby poznać je, należy skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami tego producenta, który samodzielnie prowadzi sprzedaż swoich urządzeń. Można jednak zakładać, że z pewnością nie odbiegają one znacznie od średnio rynkowych cen stacji ładowania o podobnej klasie i jakości.

Opinie o Automoc Polska

Automoc Polska to jedna z nielicznych polskich firm na rynku rozwiązań dla elektromobilności. Pomimo to cieszy się ona dobrymi opiniami, których zasługą jest jakość oferowanych przez nią stacji ładowania samochodów elektrycznych, a także bardzo dobrze skonstruowana oferta, skierowana zarówno do inwestorów, jak i osób prywatnych. Dlatego też poszukując stacji ładowania, warto zwrócić na nią uwagę i porównać jej produkty z tymi, które oferują inni producenci tego typu urządzeń.