Porównaj oferty

Samochody elektryczne Smart

Warto wiedzieć, że Smart to marka, która jest prawdopodobnie jedną z najmłodszych, jaka działa w branży motoryzacyjnej. Firma powstała w 1994 roku i od tamtego czasu zajmuje się produkcją funkcjonalnych, wygodnych i co najważniejsze, eleganckich pojazdów miejskich. Pierwsze historyczne modele aut z tej stajni produkowane były już w 1988 roku. Na przestrzeni lat konstruktorzy tej marki dokładali wszelkich starań, aby ich auta technologicznie podążały za najnowszymi trendami rynkowymi i potrzebami konsumentów.

Obecnie samochody elektryczne Smart, są stałą częścią światowej motoryzacji. Na tę chwilę auta z zasilaniem elektrycznym Smart zajmują wysokie miejsca w internetowym rankingu samochodów elektrycznych. Tego typu pojazdy są wręcz idealne do dużych i zatłoczonych miast. Elektryczny napęd sprawia, że poruszanie się autami od tego producenta jest nie tylko przyjemne, ale i elastyczne.

Samochody elektryczne Smart – modele

W ofercie producenta marki Smart znajdziesz dwa popularne modele aut, a mianowicie:

Na stronie producenta możesz skonfigurować dowolnie swój pojazd, określić swoje preferencje i poznać cenę. Samochody elektryczne Smart to nie lada gratka dla osób, które cenią sobie funkcjonalność miejskich samochodów połączoną z niesamowitą dynamiką jazdy. Zanim kupisz auto elektryczne Smart, koniecznie dowiedz się, jakie są ubezpieczenia samochodów elektrycznych w Polsce i dlaczego warto zainwestować w dobrą polisę.

Samochody elektryczne Smart z dopłatą od rządu

W Polsce samochody elektryczne Smart dostępne są z opcją częściowego dofinansowania z państwowych programów pomocy związanych z inwestycją w ekologiczne pojazdy użytkowe. Producent w ramach programu rządowego „Mój elektryk” pozwala na skorzystanie z dopłaty do zakupu elektrycznego Smarta nawet z dotacją rzędu 27 tys. złotych.