Porównaj oferty

Smart EQ Fortwo

Smart EQ Fortwo - cena w Polsce

Samochody elektryczne Smart to pojazdy, które już od wielu lat cieszą się uznaniem osób, które zamieszkują mocno zaludnione i zakorkowane miasta. Ten miejski pojazd idealnie nadaje się do podróżowania na niewielkie dystanse, a także do parkowania nawet w najciaśniejszych zakamarkach miasta. Cena samochodu elektrycznego Smart EQ Fortwo w Polsce to średnio około 100 tys. złotych w zależności od wybranego wariantu wyposażenia, kolorystyki i innych aspektów. To model, który został stworzony z myślą o jak najsprawniejszym poruszaniu się po miejskiej dżungli. Można powiedzieć, że w tym przypadku producent stanął na wysokości zadania zarówno pod kątem ceny, jak i jakości wykonania.

Smart EQ Fortwo - zasięg

Zasięg samochodu elektrycznego Smart EQ Fortwo nie jest oszałamiający, ale do zwykłej, codziennej jazdy po mieście na pewno będzie wystarczający. Ten model pozwala na jazdę nawet przez ponad 130 kilometrów na jednym ładowaniu baterii. Przy użyciu dedykowanych ładowarek wysokiej mocy naładowanie ogniwa do pełna zajmuje około 40 minut. W tym przypadku model EQ Fortwo łączy w sobie niemalże wszystkie zalety samochodów elektrycznych. Niska emisja spalin, ekologia oraz wygoda podróżowania. To wszystko, co możesz mieć, wybierając model auta Smart EQ Fourtwo.

Smart EQ Fortwo - dane techniczne

Niska masa własna na poziomie około tony, wąski rozstaw osi oraz ciekawa średnica zawracania to główne cechy modelu Smart EQ Fortwo, które zachęcają do jego zakupu. Prędkość maksymalna tego auta sięga do 130 km/h, co podczas jazdy miejskiej jest zdecydowanie wystarczającym wynikiem pod względem ograniczeń drogowych. Średnia moc Smarta EQ Fourtwo wynosi ponad 40 kW, dzięki czemu ten osiąga prędkości rzędu 100 km/h nawet w ciągu kilkunastu sekund. Jeśli szukasz miejskiego auta z całkiem pojemnym bagażnikiem i komfortowym kokpitem, koniecznie wybierz model Smart EQ Fourtwo i ciesz się codzienną jazdą elektrykiem.