Porównaj oferty

Smart EQ Fortwo Cabrio

Smart EQ Fortwo Cabrio - cena w Polsce

Samochody elektryczne Smart to popularne pojazdy, które dostępne są niemalże w całej Europie. Cena auta Smart EQ Fortwo Cabrio w Polsce to około 113 tysięcy w zależności od wybranej wersji wyposażenia. Warto też dodać, że otwierany dach to nie wszystko, co oferuje ten model auta elektrycznego. Oprócz tego, kupując Smart EQ Fortwo Cabrio masz gwarancję bezpieczeństwa, całkiem sporego zasięgu jak na miejskie auto oraz funkcjonalności. Podstawowa wersja auta Smart EQ Fortwo Cabrio wyposażona jest w multimedialny wyświetlacz, aktywne i pasywne systemy bezpieczeństwa i wiele innych udogodnień, które wpływają mocno na komfort użytkowania auta.

Smart EQ Fortwo Cabrio - zasięg

Zasięg samochodu elektrycznego Smart EQ Fortwo Cabrio to nawet do 130 kilometrów jazdy na jednym ładowaniu. W cyklu miejskim ten wynik jest wystarczający, aby podróżować codziennie z domu do pracy i nie tylko. Zasięg to oczywiście niejedyna cecha, jaką wyróżnia się ten model auta. Uwzględnij ranking aut elektrycznych jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wypada Smart EQ Fortwo Cabrio na tle innych modeli od producentów zajmujących się nowoczesną motoryzacją, czyli samochodami elektrycznymi.

Smart EQ Fortwo Cabrio - dane techniczne

Dane techniczne modelu Smart EQ Fortwo Cabrio są ogólnie znane i dostępne na stronie producenta. Ten model pojazdu elektrycznego został przygotowany tak, aby każdy mógł poczuć się komfortowo podczas jazdy miastem. Otwierany dach świetnie sprawdza się w letnich miesiącach, sprawiając, że podróżowanie w korkach nabiera zupełnie nowego stylu. Maksymalna moc na poziomie do 60 kW oraz krótki czas ładowania (nawet do 40 minut) to najistotniejsze dane o modelu auta elektrycznego Smart EQ Fortwo Cabrio.