Porównaj oferty

Samochody elektryczne Land Rover

Zanim zdecydujesz się na zakup pojazdu elektrycznego tej marki, koniecznie dowiedz się, jaka jest historia przedsiębiorstwa Land Rover. To firma, która pojawiła się w branży motoryzacyjnej już w 1948 roku. Od tamtego czasu przez wiele lat marka rewolucjonizowała swoje auta pod względem wykorzystywanych technologii oraz linii stylistycznej. Obecnie Land Rover uznawany jest jako samochodu luksusowe przeznaczone dla klientów premium.

Obecnie firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją aut elektrycznych i nie tylko. Warto jednak powiedzieć, że samochody elektryczne Land Rover są tworzone nie tylko z pasją, ale i z myślą o bezpieczeństwie i luksusie podróżowania. Marka stawia na duże pojazdy o sporej pakowności. Osoby ceniące sobie nieograniczone możliwości, jakie dają samochody elektryczne Land Rover i inne modele, na pewno docenią pojazdy tej marki.

Samochody elektryczne Land Rover – jakie modele dostępne są w sprzedaży?

Samochody elektryczne Land Rover na tę chwilę występują w dwóch wersjach, a mianowicie:

To dwa modele dostępne jako ekonomiczne hybrydy typu plug-in. Ich emisja CO2 sięga zaledwie 32 g/km oraz zasięg do 66 km wyłącznie na zasilaniu elektrycznym. Automatyczna skrzynia biegów, ekologiczne silniki oraz wysoka moc to główne cechy wszystkich modeli dostępnych w ofercie. Samochody elektryczne Land Rover wyposażone są w ogniwa bateryjne, które potrzebują zaledwie 30 minut do naładowania do poziomu 80%.

Czy warto inwestować w samochody elektryczne Land Rover?

Zdecydowanie warto inwestować w samochody elektryczne marki Land Rover. Jeśli nie masz przekonania co do tej marki, koniecznie sprawdź ranking samochodów elektrycznych w sieci. Dzięki temu dowiesz się, na jak wysokim poziomie w według specjalistów i użytkowników stawiane są samochody elektryczne Land Rover. Elementy, które zachęcają do zakupu aut elektrycznych z tej stajni, to:

  • wydajne silniki elektryczne;
  • szybkie ładowanie ogniw bateryjnych;
  • świetne osiągi pojazdów;
  • najwyższa jakość wykonania i dbałość o detale;
  • ekologia.

Jeśli doceniasz wszystkie te kwestie, to samochody elektryczne Land Rover są przeznaczone właśnie dla Ciebie!

Ile kosztują auta elektryczne Land Rover?

Zastanawiasz się, ile kosztują samochody elektryczne Land Rover? Producenci samochodów elektrycznych w Europie są różni i proponują swoje auta naprawdę w całkowicie odmiennych przedziałach cenowych. Jeśli chodzi o markę Land Rover, podstawowe wersje pojazdów dostępne są już w cenach zaczynających się od około 650 tys. złotych. Oczywiście im bogatsza wersja wyposażenia samochodu elektrycznego Land Rover, tym wyższa cena.