Porównaj oferty

Land Rover Discovery Sport

Land Rover Discovery Sport - cena w Polsce

Auto elektryczne Land Rover Discovery Sport w Polsce dostępne jest w cenach ponad 300 tys. złotych. To świetna cena, biorąc pod uwagę możliwości, jakość wykonania oraz wytrzymałośc tego pojazdu. Napęd hybrydowy to połączenie silnika elektrycznego, który pozwala na przejechanie wielu kilometrów z minimalnym zużyciem paliwa. To wszystko przekłada się na coraz większe zainteresowanie tym modelem przez polskich konsumentów. Samochody elektryczne Land Rover to pojazdy luksusowe dla osób, które cenią sobie głównie komfort i funkcjonalność auta. Jeśli nieco wyższa kwota w porównaniu do konkurencji nie jest dla Ciebie problemem – postaw na Land Rover Discovery Sport i ciesz się każdym dniem z jazdy!

Land Rover Discovery Sport - zasięg

Zasię modelu Land Rover Discovery Sport nie jest podany przez producenta, gdyż jest to model hybrydowy. Na zasilaniu wyłącznie elektrycznym można liczyć na pewno na podróż powyżej 50 kilometrów bez konieczności ładowania ogniwa bateryjnego. Oczywiście zasięg nie jest najmocniejszą stroną tego modelu. Nie oznacza to jednak, że nie warto zainteresować się ofertą producenta. Ranking samochodów elektrycznych i hybrydowych online jasno wskazuje, że warto zainteresować się autem Land Rover Discovery Sport.

Land Rover Discovery Sport - dane techniczne

Dane techniczne auta Land Rover Discovery Sport dotyczą głównie pojemności silników oraz ich osiągów. Dla modeli na 2022 rok producent zdecydował się na montaż jednostek o pojemności 1,5 litra, które generują nawet ponad 300 koni mechanicznych wraz z silnikiem elektrycznym. Wielostopniowa automatyczna skrzynia biegów, pełna elektryka wewnętrzna oraz materiały wykończenia godne pojazdów klasy premium to najważniejsze cechy tego modelu.