Porównaj oferty

Land Rover Evoque

Land Rover Evoque - cena w Polsce

Zastanawiasz się, ile kosztują samochody elektryczne Land Rover? W przypadku modelu Evoque w Polsce mówimy o kwotach na poziomie powyżej 200 tys. złotych. Można powiedzieć, iż pojazdy z tej stajni to wyroby klasy premium, które charakteryzują się nie tylko niezawodnością, ale także wysokim komfortem użytkowania. Osoby, które cenią sobie połączenie najlepszych jakościowo materiałów wykończenia oraz pięknej zewnętrznej linii pojazdu, koniecznie powinny postawić na samochód elektryczny Land Rover Evoque.

Land Rover Evoque - zasięg

W trybie pełni elektrycznym w modelu Land Rover Evoque można przejechać nieco ponad 50 kilometrów na jednym ładowaniu akumulatora. Nie jest to oszałamiający wynik, choć sprawia, że coraz większa liczba konsumentów decyduje się na ten ekologiczny pojazd. Emisja CO2 na poziomie od 32 g w wersji auta P300e połączona ze zużyciem paliwa w trybie mieszanym na poziomie 1,4 litra to świetne wyniki. Niewielki zasięg, jaki generuje Land Rover Evoque przy zestawieniu go z innymi atutami tego modelu jest wręcz niewielkim minusem.

Land Rover Evoque - dane techniczne

Chcesz wiedzieć, jakie są najlepsze auta elektryczne? Przede wszystkim takie, które dają ogromną radość z jazdy, są maksymalnie ekologiczne oraz pozwalają na szybkie ładowanie ogniw bateryjnych. Model Land Rover Evoque łączy w sobie potrzeby dużych rodzin, jak i osób, które potrzebują sporo miejsca do przechowywania w samochodzie. Dodatkowo ekologiczne rozwiązania połączone z zasilaniem elektrycznym napędu sprawiają, że Land Rover Evoque stał się nie lada gratką dla miłośników ochrony środowiska oraz nowoczesnych technologii związanych z motoryzacją.