Porównaj oferty
Pompy ciepła Galmet opinie
OptimalEnergy

Pompy ciepła Galmet opinie

5 (2 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Jednym z najbardziej ekologicznych oraz opłacalnych ekonomicznie sposobów na ogrzewanie budynków są pompy ciepła. Nic więc dziwnego, że w ostatnich latach cieszą się one tak dużą popularnością. Obecnie na rynku znaleźć można wielu ich producentów, co utrudnia wybór odpowiedniego urządzenia do swoich potrzeb. Jedną z firm oferujących tego typu rozwiązania jest natomiast Galmet. Dlatego też sprawdzamy, jak wygląda oferta pomp ciepła tej marki.

Nazwa spółki

Galmet Sp.z o.o.

Adres siedziby

Raciborska 36
48-100 Głubczyce, opolskie, Polska

Telefon

+48 77 403 45 00

Email

0000406285

Numer KRS

0000406285

NIP

7480002740

Oferta i ceny pomp ciepła Galmet

Firma Galmet powstała w 1982 roku i swoją działalność rozpoczynała od produkcji bojlerów, ogrzewaczy wody oraz grzejników przeznaczonych do instalacji CO. Ponad 40 lat doświadczenia w branży grzewczej sprawiło, że obecnie jej oferta jest jednak znacznie szersza. W 2017 roku została ona natomiast uzupełniona o pierwszą pompę ciepła Galmet, a w kolejnych latach o następne modele.

Jakie pompy ciepła oferuje Galmet?

Polska marka Galmet posiada w swojej ofercie trzy rodzaje pomp ciepła dostępne w wielu wariantach do wyboru. Przeznaczone są one do zastosowania nie tylko w nowopowstających budynkach, ale także modernizowanych. Pierwsze z nich to gruntowe pompy ciepła Galmet, które oferowane są w 3 wersjach do wyboru:

  • MAXIMA COMPACT o mocy 7,3 kW, 9,9 kW oraz 12,5 kW,
  • MAXIMA 7-16 GT o mocy 7,3 kW, 9,9 kW, 12,5 kW oraz 16,6 kW,
  • MAXIMA 20-42 GT o mocy 7,3 kW, 9,9 kW, 12,5 kW, 16,6 kW oraz 42 kW.

Wszystkie z nich przeznaczone są nie tylko do ogrzewania budynków, ale także przygotowywania ciepłej wody użytkowej.

Drugim rodzajem pomp ciepła Galmet są natomiast modele powietrzne dostępne także w 3 wariantach do wyboru, których moc może wynosić nawet 30 kW. Ostatnim z rodzajów pomp ciepła tej polskiej marki są z kolei urządzenia powietrzne przeznaczone wyłącznie do podgrzewania ciepłej wody użytkowej w 3 wersjach do wyboru. Z czego 2 z nich wyposażone są w zasobnik wody, którego pojemność może wynosić 200 lub 270 litrów.

Czym wyróżniają się pompy ciepła Galmet?

Produkowane przez polską markę Galmet pompy ciepła to przede wszystkim urządzenia cechujące się wieloma wariantami do wyboru, które pozwalają na bezproblemowe dopasowanie ich do potrzeb użytkowników. Oprócz tego cechują się one także wysokim współczynnikiem COP na poziomie nawet 4,7 oraz cichą pracą. Do tego są one również wyposażone w system pogodowy dopasowujący ich parametry pracy do temperatury na zewnątrz. Wszystkie z nich objęte są gwarancją wynoszącą 5 lat.

Ile kosztuje pompa ciepła Galmet?

Ciężko jednoznacznie określić ile trzeba zapłacić za pompę ciepła Galmet. Cena tych urządzeń zależy bowiem nie tylko od wybranej ich mocy, ale także rodzaju. Bezapelacyjnie można jednak stwierdzić, że najdroższe pompy ciepła Galmet to modele gruntowe, następnie pod tym względem plasują się modele powietrzne. Najtańszymi urządzeniami tej marki są z kolei pompy przeznaczone do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Warto jednak pamiętać, że przy ich zakupie cena każdej z nich może zostać obniżona za pomocą dofinansowania czy dotacji, chociażby z programu Czyste Powietrze.

Pompy ciepła Galmet — opinie

Podsumowaniem oferty pomp ciepła Galmet jest przede wszystkim wielofunkcyjność produkowanych przez tę markę urządzeń. Mogą być one bowiem z powodzeniem wykorzystywane zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia budynków, a także podgrzewania C.W.U. Dodatkowo na plus zaliczyć można także ich wysoką sprawność, cichą pracę oraz 5-letnią gwarancję producenta i szeroki wybór modeli o różnorodnej mocy grzewczej. Dlatego warto wziąć pod uwagę pompy ciepła Galmet planując montaż tego typu rozwiązania grzewczego.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności