Porównaj oferty
Pompa ciepła F.H. Gejzer
OptimalEnergy

Pompa ciepła F.H. Gejzer

5 (3 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Firma Gejzer na początku swojej działalności w 1988 roku zajmowała się wyłącznie montażem pomp ciepła zagranicznych producentów, widząc jednak rosnące zapotrzebowanie na tego typu urządzenia, postanowiła ona stworzyć swoje własne produkty, które miały w pełni odpowiadać na potrzeby polskich użytkowników i warunki klimatyczne w naszym kraju. Obecnie firma ta zajmuje się dystrybucją produkowanych przez siebie pomp ciepła, ich doborem, montażem oraz serwisem.

Nazwa spółki

F.H GEJZER

Adres siedziby

Leszkowy 50a
83-020 Leszkowy, pomorskie, Polska

Telefon

607 100 790

Email

biuro@gejzer.com

Numer KRS

0000992838

NIP

9570506669

Gruntowa i wodna- pompy ciepła F.H. Gejzer

Pompy ciepła F.H Gejzer to typ urządzeń woda-woda lub solanka-woda, w których dolnym źródłem ciepła mogą być zarówno wody gruntowe, jak i także sam grunt lub skały. Oparte są one o konstrukcję sprężarek Scroll, dzięki temu cechują się cichą i bezawaryjną pracą przez wiele lat.

Dodatkowo urządzenia ta posiadają także wbudowane zasobniki na ciepła wodę o pojemności 200 litrów oraz system sterowania i kontroli kontrolowany w całkowicie zdalny sposób, za pomocą urządzeń z dostępem do internetu. Wśród oferowanych przez firmę F.H Gejzer pomp ciepła znaleźć można natomiast pięć różnych modeli, zróżnicowanych pod względem nie tylko swojej mocy, ale i zastosowanych w nich rozwiązań technologicznych.

Typy i moc pomp ciepła F.H. Gejzer

Pompy ciepła F.H Gejzer sprzedawane są bowiem w dwóch wersjach. Pierwszą z nich jest Kompakt o mocy od 5 do 8 kW oraz od 9 do 15 kW. Wyposażonej między innymi w prosty w obsłudze panel dotykowy wraz z polską wersją językową oprogramowania, dzięki któremu można w pełni sterować pracą pompy, a także zasobnik c.w.u. o pojemności 200 litrów.

Natomiast druga to urządzenia Gejzer N i ND o mocy grzewczej w zależności od wybranego wariantu wynoszącej od 5 do 8 kW, od 9 do 15 kW oraz od 18 do 30 kW. Urządzenia te są kompletnymi pompami grzewczymi wyposażonymi we wszelkiego rodzaju niezbędne elementy. Dzięki temu pozwalają one czerpać ciepło z odnawialnych źródeł energii bez najmniejszego problemu.

Ile kosztuje pompa ciepła F.H. Gejzer. Cennik

Koszt pomp ciepła F.H Gejzer nie jest podany na stronie producenta, jednak podobnie jak w przypadku innych firm można zakładać, że uzależniony jest on od mocy wybranego urządzenia, a także jego funkcjonalności i klasy. W związku z tym za pompę ciepła F.H Gejzer o mocy 18 kW zapłacimy więcej, niż za model o mocy 12 kW.

Chcąc poznać jednak szczegółowe informacje na ten temat najlepiej skontaktować się z przedstawicielem tej firmy za pomocą prostego formularza kontaktowego. Dzięki niemu wykwalifikowany pracownik zgłosi się zainteresowanych oferta tej marki osób i pomoże dobrać odpowiednią pompę do potrzeb i wielkości budynku w jakim ma zostać ona finalnie zainstalowana.

Pompy ciepła F.H. Gejzer-opinie

F.H Gejzer jako jedna z nielicznych polskich firm oferujących w sprzedaży pompy ciepła wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnym podejściem do produkcji swoich urządzeń, stosując w nich podzespoły i komponenty sprawdzonych i renomowanych światowych marek. Dodatkowo jej pompy posiadają także wbudowany zasobnik o pojemności 200 litrów w cenie. Oprócz tego oferuje ona także dla swoich klientów:

  • długi okres gwarancyjny na urządzenia,
  • możliwość skorzystania z pomocy przy doborze właściwej pompy ciepła,
  • montaż zakupionych urządzeń,
  • usługi serwisowe.

Wadą oferty tej marki jest jednak to, że na jej stronie trudno zorientować się, które z modeli urządzeń zasilane są, jakim źródeł. W związku z tym chcąc poznać szczegóły najlepiej skontaktować się z nią osobiście, aby uniknąć wszelkiego rodzaju pomyłek.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności