Porównaj oferty

Tauron pompy ciepła opinie

Tauron to kolejna z wiodących firm energetycznych w naszym kraju, która do swojej oferty postanowiła wprowadzić także rozwiązania bazujące na odnawialnych źródłach energii. Dzięki temu oferuje ona sprzedaż i montaż fotowoltaiki produkującej prąd ze słońca, a także ekologicznych i ekonomicznych pomp ciepła do ogrzewania budynków. Tym razem przyjrzymy się więc ofercie na zakup i montaż pomp ciepła, którą przygotowała dla swoich klientów firma Tauron.

Oferta montażu pomp ciepła Tauron

Firma Tauron sprzedaż i montaż oferowanych przez nią pomp ciepła kieruje do osób fizycznych, które chciałyby zastosować tego typu rozwiązanie grzewcze zarówno w swoich nowo powstających domach, jak i tych modernizowanych. Montowane przez nią pompy ciepła to urządzenia powietrzne oraz powietrze woda, za pomocą których w zależności od wybranego modelu można nie tylko ogrzewać budynek, ale także ciepłą wodę użytkową. Jeśli chodzi o producentów tych urządzeń, Tauron oferuje pompy ciepła takich marek jak:

Czyli słynących z wysokiej jakości swoich produktów oraz ich niezawodności.

Co wyróżnia ofertę montażu pomp ciepła przez Tauron?

Jednym z ciekawszych elementów, jakie oferuje firma Tauron dla osób wybierających ją do zamontowania pompy ciepła są dostępne różnorodne formy finansowania tego typu inwestycji, która niemal zawsze wiąże się ze sporym wydatkiem. Zaliczyć można do nich między innymi możliwość skorzystania z kredytu udzielanego przez Alior Bank o RRSO 0% z opcją miesięcznego odroczenia spłaty.

Oprócz tego obecni klienci Tauron, którzy zdecydują się na montaż pompy ciepła przez tę firmę, mogą również uzyskać 500 złotych zwrotu, w postaci obniżki rachunków za energię elektryczną. Wystarczy, że zarejestrują oni ten zakup na swoim koncie.

Dodatkowo Tauron wspomaga także swoich klientów w procesie związanym z uzyskaniem dofinansowania na montaż pompy ciepła w ramach programu Czyste Powietrze.

Jak skorzystać z montażu pompy ciepła przez Tauron?

Aby skorzystać z oferty na montaż pompy ciepła przez Tauron, należy przede wszystkim wypełnić formularz kontaktowy udostępniony na stronie tej firmy. Dzięki niemu w ciągu 5 dni roboczych nastąpi kontakt z przedstawicielem, który pozna potrzeby związane z ogrzewaniem budynku oraz doradzi najlepsze rozwiązanie. Następnie przygotowywana jest oferta, a po jej zaakceptowaniu firma przystępuje do montażu. Co ważne z usługi firmy Tauron obejmującej montaż pompy ciepła skorzystać mogą osoby z całej Polski.

Cena montażu pompy ciepła przez Tauron

Podobnie jak w przypadku wielu firm instalatorskich, także i Tauron nie podaje ceny za swoje usługi związane z zakupem i montażem pompy ciepła. Można jednak mieć pewność, że koszt takiej inwestycji wraz z zakupem urządzenia będzie wynosił kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jego dokładna wartość zależy natomiast od:

Montaż pomp ciepła Tauron — opinie

Montaż pomp ciepła przez Tauron to rozwiązanie, o którym można usłyszeć wiele pozytywnych opinii. Osoby, które skorzystały już z oferty tej firmy, doceniają ją przede wszystkim za szeroki wybór producentów pomp ciepła, a także możliwość skorzystania z finansowania zewnętrznego swojej inwestycji. Na plus zaliczyć można także to, że Tauron dla swoich klientów przygotował również dodatkowo bonusy w postaci chociażby zwrotów pieniędzy za wybór ich usług. W porównaniu do innych firm brakuje jednak na stronie Tauron szczegółowych informacji o tym, w jaki sposób odbywa się montaż pomp ciepła oraz kto go przeprowadza.

Opinie o firmie TAURON Polska Energia S.A.

4.08 (13 opinii o stronie)

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Wybierzemy dla Ciebie firmę z najlepiej dopasowaną ofertą do Twoich potrzeb

Wypełnij formularz.
My zajmiemy się resztą

  • Indywidualne wyceny dopasowane do Twoich potrzeb
  • Dedykowane oferty dostępne tylko na optimalenergy.pl
  • Atrakcyjne ceny – najlepszy stosunek jakości do ceny
  • Bezpieczeństwo – tylko zweryfikowani sprzedawcy
  • Oszczędność czasu – błyskawiczne porównanie ofert

Wybierz rodzaj klienta

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności