Porównaj oferty

Montaż pomp ciepła Wrocław

Wiemy, że pompa ciepła opinie ma dobre. Rosnąca świadomość społeczeństwa na temat tego, jakie zalety posiadają odnawialne źródła energii sprawia, że w ostatnich latach na ogromnej popularności zyskały również rozwiązania zapewniające ekologiczne ogrzewanie domów, jakimi są pompy ciepła. Wrocław to także jedno z miejsc na mapie Polski, w którym zainteresowanie tym tematem stale wzrasta. Dlatego też specjalnie z myślą o jego mieszkańcach przygotowaliśmy kilka informacji o pompach ciepła.

Pompy ciepła Wrocław - jak dobrze wybrać firmy wykonawcze?

Zainteresowanie rozwiązaniem, jakim są pompy ciepła we Wrocławiu sprawiło, że obecnie w mieście tym znaleźć można kilkadziesiąt różnorodnych firm wykonawczych oferujących zarówno sprzedaż, jak i montaż tych urządzeń. Dlatego warto zwrócić uwagę na kilka kwestii podczas dokonywania wyboru wśród nich.

Pierwszym elementem godnym uwagi jest to, czy dana firma oferuje wyłącznie wybrany rodzaj urządzenia, taki jak powietrzna pompa ciepła czy też wszystkie z dostępnych rozwiązań, którymi są także pompy ciepła powietrze-powietrze oraz gruntowe. Pompy ciepła producent również ma znaczenie.

Kolejną kwestią jest doświadczenie danej firmy, a także zakres oferowanych przez nią usług. Zarówno powietrzna pompa ciepła, jak i każda inna może wymagać bowiem serwisowania, warto więc upewnić się, kto będzie mógł te czynności wykonać i w jakiej cenie, aby w trakcie użytkowania urządzenia nie przepłacać za nie.

Decydując się na montaż pompy ciepła we Wrocławiu, warto także upewnić się, że wybrana firma, która ma go przeprowadzić, wykona w pierwszej kolejności audyt oceniający możliwości techniczne budynku i wymagania użytkowników. Dzięki temu dobrane przez nią urządzenie będzie w pełni funkcjonalne i pozwoli w 100% korzystać z jego korzyści, jaką jest przede wszystkim ekologiczne, ekonomiczne oraz łatwe w obsłudze ogrzewanie budynków.

Wybór właściwej firmy montującej pompę ciepła we Wrocławiu może być wobec tego niełatwym zadaniem. Dlatego też ma tej stronie udostępniamy dla każdego naszą porównywarkę ofert, w której znaleźć można wszystkich instalatorów pomp ciepła z Wrocławia, a także łatwo porównać ich opinie i ceny, co znacznie ułatwia podjęcie właściwej decyzji.

Ceny pompy ciepła we Wrocławiu

To ile kosztują pompy ciepła w mieście Wrocław, zależy od wielu czynników. Ceny wraz z montażem rozpoczynają się bowiem od kilkunastu tysięcy złotych, a wpływ mają na nie takie elementy jak:

Dlatego też finalny koszt montażu pompy ciepła we Wrocławiu ustalany jest najczęściej przez firmy w indywidualny sposób z każdym klientem, po uwzględnieniu wszystkiego, co może mieć na niego wpływ.

Pompy ciepła Wrocław dofinansowanie

Warto jednak wiedzieć, że bez względu na cenę urządzeń, koszty te można jednak obniżyć. Rozwiązaniem pozwalającym na to dla osób montujących pompy ciepła w mieście Wrocław są dofinansowania, dostępne w ramach licznych programów rządowych i nie tylko.

Wśród nich wyróżnić można na przykład program Czyste Powietrze, który w zależności od dochodów gospodarstwa domowego pozwala uzyskać dotację nawet do 90% kosztów kwalifikowanych inwestycji. Szczegółowe informacje dotyczących dofinansowania na pompy ciepła można znaleźć między innymi na stronie WFOŚiGW we Wrocławiu.

Wybierzemy dla Ciebie firmę z najlepiej dopasowaną ofertą do Twoich potrzeb

Wypełnij formularz.
My zajmiemy się resztą

  • Indywidualne wyceny dopasowane do Twoich potrzeb
  • Dedykowane oferty dostępne tylko na optimalenergy.pl
  • Atrakcyjne ceny – najlepszy stosunek jakości do ceny
  • Bezpieczeństwo – tylko zweryfikowani sprzedawcy
  • Oszczędność czasu – błyskawiczne porównanie ofert

Wybierz rodzaj klienta

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności