Porównaj oferty
Stacje ładowania samochodów elektrycznych ZPUE
OptimalEnergy

Stacje ładowania samochodów elektrycznych ZPUE

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
Nazwa spółki

ZPUE S.A.

Adres siedziby

Jędrzejowska 79 c
29-100 Włoszczowa, świętokrzyskie, Polska

Telefon

41 38 81 000

Email

office@zpue.pl

Numer KRS

0000052770

NIP

6561494014

Polska firma ZPUE niczym Apple Steave'a Jobsa swoje początki miała w garażu. To w nim właśnie od 1988 roku do 1992 swoją pierwszą siedzibę miał Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych ZPUE, który od samego początku istnienia związany jest z branżą elektromobilną. Obecnie po ponad 30 lat ta polska firma to jedno z najnowocześniejszych przedsiębiorstw, które zajmuje się produkcją oraz dystrybucją swoich produktów nie tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami. Wśród nich wyróżnić można natomiast między innymi rozdzielnice średniego napięcia, słupowe stacje transformatorowe, a także stacje ładowania samochodów elektrycznych, którym bliżej przyglądamy się poniżej.

Oferta i ceny stacji ładowania samochodów elektrycznych ZPUE

Rozwój elektromobilności w naszym kraju sprawił, że firma ZPUE postanowiła wprowadzić do swojej oferty urządzenia pozwalające na rozbudowę infrastruktury związanej z tą branżą pod postacią stacji ładowania w trzech różnorodnych wariantach do wyboru. Z czego każdy z nich to model stojący, który doskonale sprawdzi się w przypadku publicznych stacji ładowania.

Pierwsza ze stacji ładowania samochodów elektrycznych ZPUE to model EV-C50. Cechuje się on mocą przyłączeniową równą 75 kW oraz wyposażony jest w trzy rodzaje złączy. Dwa szybkiego ładowania o mocy wyjściowej 50 kW DC oraz jedno wolnego ładowania o mocy wyjściowej 22 kW AC.

Drugi model to stacje ładowania samochodów elektrycznych EV-C100, które również wyposażone są w trzy złącza, przy czym jedno z nich pozwala na ładowanie pojazdów z maksymalną mocą do 100 kW DC, drugie do 50 kW DC, a trzecie to wolna ładowarka AC o mocy 22 kW.

Ostatnim z modeli oferowanych przez markę ZPUE jest natomiast stacja ładowania EV-C150, której moc ładowania w przypadku jednego z trzech złączy może wynosić do 150 kW DC. Pozostałe dwa złącza podobnie jak w innych modelach tego producenta oferują natomiast moc ładowania do 50 kW DC oraz 22 kW AC.

To, czym wyróżniają się stacje ładowania samochodów elektrycznych ZPUE to przede wszystkim dynamiczny podział mocy, który pozwala na ładowanie w tym samym czasie trzech pojazdów. Dzięki temu ich potencjał może zostać wykorzystany w maksymalny sposób. Oprócz tego uwagę do nich przyciąga także innowacyjny, nowoczesny wygląd oraz wysoka jakość wykonania.

Ile kosztują stacje ładowania samochodów elektrycznych ZPUE?

Stacje ładowania samochodów elektrycznych ZPUE skierowane są przede wszystkim do inwestorów, którzy chcą je montować w przestrzeni publicznej lub na terenie przedsiębiorstw. Dlatego też ich ceny nie są podawane na oficjalnej stronie producenta, gdyż wymagają one uwzględnienia szeregu indywidualnych czynników. Chcąc je poznać, należy się więc skontaktować z przedstawicielem tej polskiej firmy na przykład za pomocą udostępnianego przez nią formularza. Należy jednak pamiętać, że oferowane modele przez ZPUE to urządzenia naprawdę wysokiej klasy wyposażone w każdym przypadku w aż trzy złącza. W związku z tym z pewnością ich cena będzie wyższa niż w przypadku klasycznych modeli wyposażonych w jeden punkt ładowania.

Opinie o stacjach ładowania ZPUE

Choć stacje ładowania samochodów elektrycznych ZPUE z pewnością są o wiele mniej znane, od modeli oferowanych przez innych producentów opinie o nich są pozytywne. Użytkownicy urządzeń tej marki doceniają przede wszystkim oferowane przez nią moc ładowania dostępną w jednym modelu w aż 3 różnorodnych wariantach, z czego największa z nich może wynosić nawet 150 kW. Oprócz tego pozytywne opinie o stacjach ładowania ZPUE wynikają także z ich jakości i designu.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności