Porównaj oferty

SsangYong samochód elektryczny

Firma SsangYong rozpoczęła swoją działalność w branży motoryzacyjnej już w 1954 roku. Początkowo produkowała auta terenowe dla amerykańskiej armii. Na przestrzeni lat SsangYong współpracowało z Mercedesem oraz innymi gigantami w branży motoryzacyjnej. Przełożyło się to na spory rozwój marki, która w dzisiejszych czasach produkuje wiele ciekawych modeli samochodów elektrycznych i nie tylko. Koreańska firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość oraz własne doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Wraz z biegiem lat firma wprowadziła swoje pojazdy na europejski rynek, a w tym do Polski.

SsangYong modele elektryczne – jakie występują na rynku?

Na chwilę obecną firma SsangYong nie ma zbyt bogatej floty samochodów elektrycznych, jakimi mogłaby zalać europejski oraz polski rynek. W tym momencie producent wskazuje, iż zajął się produkcją modelu:

Ten model ma wyróżniać się ogromną mocą, sporym zasięgiem oraz wysoką jakością wykonania. Producent SsangYong wykorzystuje tylko najlepsze podzespoły, a także wydajne baterie produkowane w fabrykach LG Chem. Biorąc pod uwagę informację od producenta, można spodziewać się na przełomie najbliższych lat nowoczesnych modeli aut elektrycznych z tej stajni.

Czy warto wybrać chińskie samochody SsangYong?

Zdecydowanie warto sprawdzić, jakie modele samochodów elektrycznych proponuje marka SsangYong i sprawdzić, co dealer proponuje w aktualnej ofercie. To marka z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, dlatego nie należy obawiać się o jakość samochodów, a także ich serwis. Firma zapewnia klientom w całej europie dostęp do najnowszych technologii w pojazdach występujących w aktualnej ofercie.