Porównaj oferty

SsangYong Korando e-Motion

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje pierwszy elektryczny SUV marki SsangYong? Model Korando e-Motion kosztuje w Polsce średnio w okolicach 150 tys. złotych. Na cenę w dużej mierze wpływa to, jaką wersję samochodu z napędem elektrycznym wybierzesz. Im lepsze wyposażenie, tym cena będzie adekwatnie wyższa. Biorąc jednak pod uwagę ceny aut elektrycznych w Polsce marka SsangYong proponuje dynamiczne, eleganckie i wygodne auto w naprawdę atrakcyjnej cenie!

SsangYong Korando - zasięg

Kwestie zasięgu auta SsangYong Korando, są jasne. Producent zapewnia, iż ten pojazd elektryczny pozwoli na przejechanie nawet ponad 350 kilometrów na jednym ładowaniu. Obecnie to raczej standardowy wynik, który pozwala na komfortowe podróżowanie pomiędzy miastami w Polsce, a także na jazdę po miejskiej dżungli nawet przez cały dzień. To wszystko jest możliwe za sprawą zastosowania energooszczędnych silników elektrycznych oraz pojemnej baterii.

SsangYong Korando - dane techniczne

Dane techniczne auta elektrycznego SsangYong Korando e-Motion, są ogólnodostępne dla wszystkich zainteresowanych klientów. Kupując ten samochód możesz liczyć na przyśpieszenie do 100 km/h w mniej niż 10 sekund, a także na prędkość maksymalną ponad 150 km/h. Dodatkowo długość auta to około 4,5 metra przy wadze niecałych 2 ton. Moc silnika elektrycznego na poziomie niecałych 200 koni pozwala na naprawdę komfortową jazdę w każdych warunkach. Nie wiesz, jaki samochód elektryczny wybrać? Koniecznie sprawdź model SsangYong Korando e-Motion, a na pewno docenisz jego możliwości i ponadczasową stylistykę.