Porównaj oferty
Magazyny energii SolaX Power
OptimalEnergy

Magazyny energii SolaX Power

0 (0 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Rosnąca liczba zamontowanych instalacji fotowoltaicznych, problemy związane z wykorzystywaniem nadmiernie produkowanej przez nią energii, a także wprowadzone w ramach programu Mój Prąd 4.0 dotacje sprawiły, że magazyny energii stały się w ostatnich miesiącach coraz częściej montowanym rozwiązaniem. Wśród ich producentów dostępnych na naszym rynku wyróżnić można natomiast między innymi chińską firmę SolaX Power, która powstała w 2010 roku i na której ofercie skupiamy się poniżej.

Nazwa spółki

SolaX Power

Adres siedziby

Aleja Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, mazowieckie, Polska

Telefon

22 300 86 58

Email

office@solaxpowerpoland.pl

Numer KRS

0000876718

NIP

5272949867

Oferta i ceny magazynów energii SolaX Power

SolaX Power to firma, która od samego początku skupia się na produkcji rozwiązań wspierających rozwój odnawialnych źródeł energii. Wśród jej produktów wyróżnić można między innymi falowniki, aplikacje do monitoringu instalacji PV, a także magazyny energii. Ostatnie z wymienionych produktów skierowane są natomiast zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców oraz rolników, pomimo że jest to obecnie wyłącznie jeden model.

Czym wyróżnia się magazyn energii SolaX Power?

Magazyn energii SolaX Power to model, który łączy w sobie wiele funkcji. Jest on w zależności od wybranej konfiguracji zarówno falownikiem X1-Hybrid lub X3-Hybrid, jak i modułem bateryjnym, którego pojemność w zależności od wybranej wersji może wynosić od 3 kWh do nawet 12 kWh. Dzięki temu może być on stosowany w systemach nie tylko jednofazowych, ale i trójfazowych.

Zastosowane w magazynach energii SolaX Power baterie bazują na technologii litowo-żelazowo-fosforanowej (Li FePO4), które mogą być ze sobą łączone szeregowo do ilość 4 sztuk. Sterowanie tym urządzeniem magazynującym może się natomiast odbywać za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej.

Do zalet, jakimi wyróżniają się magazyny energii SolaX Power zaliczyć należy także to, że urządzenia te mogą być z powodzeniem montowane nie tylko na ścianach, ale także na podłodze oraz wyróżniają się szeroką tolerancją temperaturową, w zakresie od -30 stopni Celsjusza do +50 stopni Celsjusza. Dodatkowo jak zapewnia producent tych urządzeń, ich montaż zajmuje zaledwie 30 minut.

Cena magazynów energii SolaX Power

Zważywszy na fakt, iż parametry magazynów energii SolaX Power mogą być dopasowywane do indywidualnych potrzeb użytkowników cena tych urządzeń uzależniona jest przede wszystkim od tego, jaki jego model zostanie wybrany. SolaX Power nie udostępnia na swojej stronie cennika oferowanych magazynów energii. Biorąc jednak pod uwagę to, ile one kosztują na różnorodnych serwisach i platformach sprzedażowych, koszt ich zakupu można określić jako mieszczący się w średniej rynkowej dla magazynów energii. Przy czym jednocześnie warto pamiętać, że ich parametry użytkowe prezentują się naprawdę korzystnie zarówno pod względem bezpieczeństwa pracy, jak i wydajności oraz głębokości rozładowań baterii.

Magazyny energii SolaX Power opinie

Biorąc pod uwagę wszystkie elementy, jakimi wyróżniają się magazyny energii SolaX Power można zaliczyć je do jednych z lepszych rozwiązań tego typu dostępnych na rynku. Wśród ich zalet wyróżnić można przede wszystkim 10-letni okres gwarancji producenta, możliwość dowolnej konfiguracji urządzenia, przez co staje się ono w pełni dopasowane do potrzeb użytkowników, a także szeroki zakres możliwości, jeśli chodzi o miejsce instalacji. Dodatkowo należy także podkreślić, że SolaX Power to obecnie firma określana jako lider rozwiązań w branży OZE. W związku z tym wybierając jej magazyn energii, można mieć pewność co do wysokiej jakości danego urządzenia oraz jego wysokich parametrów użytkowych.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności