Porównaj oferty
Magazyny energii Aggreko opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii Aggreko opinie

0 (0 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Firma AGGreko to globalne przedsiębiorstwo założone w Holandii. Od 1962 roku świadczy usługi w branży energetycznej. Obecnie firma jest potentatem m. in. w magazynowaniu energii. W latach 60' AGGreko dostarczało generatory oleju napędowego wykorzystywane w uprawach szklarniowych. W latach 70' AGGreko reagowała na przerwy dostaw energii elektrycznej w Wielkiej Brytanii. Firma liczyła wtedy 12 lokalizacji na świecie. Lata 80' i 90' przyniosły wzrost lokalizacji oraz kolejne innowacyjne produkty oferowane klientom na całym świecie - w tym produkowanie dźwiękoszczelnych generatorów. Obecnie firma liczy ponad 200 lokalizacji na całym świecie i zarządza ponad 20 000 generatorów. AGGreko zabezpiecza w energię elektryczną światowej klasy spotkania polityków, artystów, ogólnoświatowe zawody sportowe, budowy, inwestycje biznesowe. Produkty AGGreko spotykane są na całym świecie - wszędzie tam, gdzie konieczne są nieprzerwane dostawy prądu. Dziś specjalnie dla Ciebie przyglądamy się ofercie AGGreko.

Nazwa spółki

Aggreko

Adres siedziby

Fort Ordona 6
05-152 Kazuń Nowy, mazowieckie, Polska

Telefon

608 608 419

Numer KRS

0000379262

NIP

5242729262

Oferta AGGreko i ceny

Dynamiczny rozwój technologii i przemysłu generuje systematyczny wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną. Firma AGGreko wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, wspiera klientów nie tylko w produkcji prądu z odnawialnych źródeł energii, ale też oferuje przechowywanie energii. Do przechowywania służą magazyny energii. Magazyn energii pozwala przechowywać prąd elektryczny, gdy produkcja energii elektrycznej z instalacji fotowoltaicznej jest wyższa niż zużycie. Firma AGGreko oferuje klientom w pełni zintegrowane rozwiązanie magazynowania energii typu "podłącz i używaj". Do zalet takiego rozwiązania należy:

  • maksymalna efektywność i wydajność systemu
  • zminimalizowane koszty operacyjne
  • zmniejszona emisja CO2

Systemy magazynowania energii w AGGreko

AGGreko oferuje klientom 2 typy modułów, które są akumulatorami litowo-jonowymi:

  1. Y.Cube:30 minut
  2. Y.Cube:60 minut

Te akumulatory pracują bezawaryjnie w zakresie temperatur -20 st C do +50 st C. Moduły są gotowymi do instalacji systemami magazynowania energii. Wewnątrz kontenera znajdują się akumulatory, falowniki, systemy HVAC, ochrona przeciwpożarowa i komponenty pomocnicze. Rozwiązanie modułowe Y.Cube jest dostarczane w blokach o mocy 1MW o czasie trwania 30 lub 60minut.

AGGrego i magazynowanie energii w praktyce

Firma AGGrego proponuje klientom inteligentne rozwiązania, które optymalizują zarządzanie energią elektryczną. Magazynowanie energii z AGGreko w praktyce to 4 najważniejsze aspekty współpracy:

  1. dostęp do usług przez całą dobę, 7 dni w tygodniu (całodobowo dostępna usługa obsługi, konserwacji, zdalnego monitoringu, gwarancji wydajności)
  2. system "podłącz i używaj" (moduł Y.Cube jest gotowym do instalacji systemem magazynowania energii)
  3. elastyczna umowa (oferta najmu dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, a umowa zawierana na min. 6 miesięcy)
  4. modułowość i skalowalność (możliwośc łączenia modułów w różnych konfiguracjach)

Elektrownie hybrydowe z AGGreko

Firma AGGreko proponuje swoim klientom innowacyjne rozwiązanie nazywane elektrownią hybrydową. Elektrownia taka pozwala efektywnie łączyć odnawialne źródła energii z przetwarzaniem energii cieplnej i magazynowaniem w akumulatorach. Inwestycja w elektrownie wiatrowe lub instalacje fotowoltaiczne to przyszłość wytwarzania energii w sposób ekologiczny, bezkosztowy i nieemisyjny (brak CO2). Ze względu jednak na zmienność warunków pogodowych zmienia się ilość generowanego prądu. Magazynowanie energii w akumulatorach jest kluczem do stabilnego i niezawodnego zasilania. Rozwiązanie takie łagodzi wpływ wahań zapotrzebowania na energię elektryczną i jej podaży.

Opinie o AGGreko

AGGrego to światowej klasy potent w zakresie magazynowania energii. Oferowane dwa typy modułów dają możliwość zbudowania mobilnego i modułowego układu. Szybka konfiguracja układu oraz brak konieczności przywracania ruchu, pozwalają praktycznie od razu korzystać z magazynowania energii. Akumulatory dają możliwość integracji z większą liczbą odnawialnych źródeł energii oraz obniżenia kosztów paliwa. Rozwiązania proponowane przez AGGreko są ekologiczne i zmniejszonej emisji CO2 do atmosfery.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności