Magazyny energii Axitec opinie

Nazwa firmy: AXITEC ENERGY
NIP:
Adres siedziby: Otto-Lilienthal-Straße 5
Niemcy, 71034 Böblingen
Ocena 0/5 (0 głosy/ów)

Firma AXITEC jest jedną z wiodących światowych marek produkujących panele fotowoltaiczne. Od 2021 roku w portfolio firmy pojawiły się systemy magazynowania energii produkowane pod instalacje fotowoltaiczne. Poszerzenie oferty o magazyny energii pozwoliło firmie AXITEC dostarczać kompleksowe rozwiązania dla klientów zainteresowanych inwestowaniem w odnawialne źródła energii. Z tego względu, że źródła energii odnawialnej są nieprzewidywalne, koncepcja magazynów energii pozwala gromadzić i przechowywać wygenerowane nadwyżki i wykorzystywać je w czasie większego zapotrzebowania na energię. Inwestycja w magazyny energii gwarantuje też niezależność energetyczną. Firma wie, jaki akumulator do fotowoltaiki będzie najlepszy.

Oferta AXITEC i ceny

Firma AXITEC kieruje swoje rozwiązania w obszarze magazynowania energii do klientów indywidualnych i biznesowych. Ścisła współpraca firmy AXITEC z producentami paneli fotowoltaicznych oraz akumulatorów pozwoliła wykorzystywać w swoich rozwiązaniach najnowsze technologie produkcji modułów fotowoltaicznych oraz systemów magazynowania energii. Dzięki temu AXITEC jest wiodącą firmą pod względem technologii i kosztów. Jedynie producenci stosujący się do zatwierdzonych przez AXITEC wytycznych są dopuszczeni i certyfikowani, żeby używać zautomatyzowanego sprzętu do transportu paneli fotowoltaicznych oraz do testów elektroluminescencyjnych podczas procesu produkcyjnego. Doświadczenie w branży fotowoltaicznej w projektowaniu, produkcji i dystrybucji, pozwalają zapewnić długą gwarancję na układy magazynujące energię nawet do 20 lat.

Magazyny AXITEC dla domu i biznesu

Firma AXITEC kieruje swoją ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jako idealne uzupełnienie paneli fotowoltaicznych, AXITEC promuje rozwój systemów magazynowania energii. Wydajny akumulator litowo-jonowy z możliwością elastycznej rozbudowy idealnie nadaje się do wszystkich systemów fotowoltaicznych - od domu po przemysł. System magazynowania AXITEC AXIstorage jest produkowany w Niemczech i łączy w sobie wydajność, bezpieczeństwo i długowieczność. Firma AXITEC oferuje swoim klientom:

  • prostą rozbudowę instalacji fotowoltaicznej o dobrany odpowiednio akumulator litowo-jonowy
  • możliwość podłączenia magazynu energii do istniejącej lub nowej instalacji PV
  • żywotność magazynu energii do 20 lat dzięki zoptymalizowanemu układowi chłodzenia
  • sprawdzoną pod względami bezpieczeństwa technologię zgodną z najnowszymi normami
  • zintegrowaną wielopoziomową koncepcję bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo magazynów energii AXITEC

Magazyny energii oferowane przez AXITEC dostarczają do akumulatorów energię elektryczną, która jest przechowywana w postaci chemicznej, a później ponownie przekształcana i oddawana w formie energii elektrycznej. Firma AXITEC stawia na bezpieczeństwo oferowanych przez siebie akumulatorów litowo-jonowych. Wśród zastosowanych rozwiązań warto wyróżnić:

  • obudowę dwuścienną akumulatora
  • podwyższoną konstrukcję chroniącą przed uszkodzeniem przez wodę
  • układ monitorujący prąd, napięcie i temperaturę
  • określanie stanu naładowania akumulatora oraz monitorowanie ogólnego jego stanu

Opinie o AXITEC

Firma AXITEC proponuje rozwiązania obejmujące zróżnicowane pojemności użyteczne akumulatorów czy możliwość doinstalowania do istniejących już systemów fotowoltaicznych. Wykorzystywane w magazynach energii akumulatory litowo-jonowe pozwalają na największą koncentrację energii. Inwestowanie w innowacyjne rozwiązanie jakim jest magazyn energii pozwala zachować bezpieczeństwo energetyczne, ma pozytywny wpływ na redukcję kosztów utrzymania nieruchomości czy przedsiębiorstwa, ogranicza negatywny wpływ tradycyjnej węglowej energetyki na stan Ziemi.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Brak opinii. Bądź pierwszy który doda opinię.