Porównaj oferty
Magazyny energii Enphase Energy opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii Enphase Energy opinie

5 (2 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Firma Enphase Energy to amerykański koncern. Zajmuje się on technologiami energetycznymi notowanymi w NASDAQ w Fremont w Kalifornii. Enphase Energy projektuje i produkuje domowe rozwiązania energetyczne, które obejmują wytwarzanie energii słonecznej, magazynowanie energii w domu oraz monitorowanie i sterowanie układem przez internet. Enphase Energy wysyła ok. 30 milionów mikroinwerterów słonecznych głównie na rynki mieszkaniowe i komercyjne w Ameryce Północnej, Europie i Australii. Firma Enphase Energy świadczy kompleksowe usługi w zakresie zielonej energii. Enphase zapewnia: produkcję energii słonecznej dzięki wysokiej klasy instalacjom fotowoltaicznym, magazynowanie energii dzięki innowacyjnym akumulatorom serii Encharg, zdalne monitorowanie całego układu dzięki dedykowanemu oprogramowaniu.

Nazwa spółki

Enphase Energy

Adres siedziby

47281 Bayside Pkwy.
CA 94538 Fremont

Telefon

22 104 60 79

Email

polska@enphaseenergy.com

Oferta dla magazynów energii Enphase Energy i ceny

Firma Enphase Energy jest producentem magazynów energii spełniających oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Możliwości magazynowania energii proponowane przez Enphase Energy są bezpieczne, niezawodne, zabezpieczające w energię. W swojej technologii producent magazynów energii wykorzystuje następujące rozwiązania:

 • brak stosowania akumulatorów wysokonapięciowych
 • stosowanie chemicznych akumulatorów litowo-żelazowo-fosforanowych
 • kompleksowa architektura systemu sprzężonego z prądem przemiennym
 • modułowa struktura akumulatorów pozwalająca na rozbudowę
 • jedna aplikacja do zarządzania całym układem
 • bezprzewodowa aktualizacji aplikacji
 • szybka reakcja układu akumulatorów na niekorzystne warunki pogodowe
 • stosowanie technologii pamięci masowej trzeciej generacji
 • brak ruchomych części, które mogą się z czasem uszkodzić

Magazyny energii Enphase Energy dla domu i firmy

Firma Enphase Energy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów odnośnie magazynów energii. Enphase Energy stawia na architekturę akumulatorów bez pojedynczego punktu awarii. Dodatkkowo struktura magazynów energii ma być odporna na ekstremalne temperatury i wilgoć. Odpowiedzią na wymagania klientów jest oparty na technologii półprzewodnikowej, pasywny system chłodzenia bez ruchomych częsci. Wśród oferty Enphase Energy znajdują się następujące akumulatory:

 1. Encharge 10 Storage system - to uniwersalny system magazynowania energii ze sprzężeniem AC, składający się z 3 jednostek magazynujących Encharge 3. To magazyn energii 10 kWh,a dokładnie zapewnia całkowitą użyteczną pojemność energetyczną 10,1kWh.
 2. Encharge 3 Storage system - to system magazynowania energii typu all-in-one ze sprzężeniem AC. Zapewnia całkowitą pojemność energetyczną 3,4kWh.

W zależności od indywitualnych potrzeb gospodarstw domowych czy firm, układy akumulatorów można łączyć i rozbudowywać. Na swoje produkty Enphase Energy daje 10 lat gwarancji. Firma Ehphase Energy proponuje też swoim klientom inteligentny przełącznik Enpower smart switch, który łączy dom z zasilaniem sieciowym oraz z systemem magazynowania Encharge i instalacją fotowoltaiczną. Przełącznik ten automatycznie wykrywa i płynnie przełącza system zasilania sieciowego na zasilanie rezerwowe z akumulatorów w przypadku awarii sieci.

Opinie o Enphase Energy

Opinie klientów o inwestycji w akumulatory firmy Enphase Energy są pozytywne. Za najważniejszą zaletę wskazywane jest maksymalizowanie oszczędności na rachunkach za prąd. Wytwarzana dzięki instalacji fotowoltaicznej energia elektryczna może zostać w pełni przechowana dzięki magazynom energii Enphase Encharge. Rozwiązanie to daje niezależność od jakichkolwiek przerw w dostawie prądu. Dedykowane do magazynów energii firmy Enphase Energy oprogramowanie pozwala w czasie rzeczywistym mieć wgląd w produkcję oraz zużycie energii. Jest to ważne przy dokonywaniu świadomych wyborów dotyczących zużycia magazynowanej energii.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności