Porównaj oferty
Magazyny energii AEG Power Solutions opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii AEG Power Solutions opinie

0 (0 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Wraz ze wzrostem tempa przechodzenia na alternatywne źródła energii, tj. słońce czy wiatr, pojawiają się nowe wyzwania związane z integracją ich z siecią. Pierwszym z nich jest przechowywanie nadwyżki energii, gdy zapotrzebowanie jest niskie i ponowne jej wprowadzenie, gdy pojawiają się szczyty zużycia. Po drugie, stabilność. Magazynowanie energii jest częścią odpowiedzi na te wyzwania i kluczową część standardowych rozwiązań w zakresie zasilania przyszłości. AEG Power Solutions to światowej klasy dostawca rozwiązań w zakresie zielonej energii oraz producent magazynów energii. Zespół ekspertów tworzy unikalne połączenie doświadczenia z zakresu elektroniki, elektrotechniki, energetyki, integracji sieci. Dzięki temu dostarcza magazyny energii spełniające określone wymagania klientów indywidualnych i biznesowych.

Oferta AEG Power Solutions i ceny

Swoje rozwiązania w zakresie magazynowania energii firma AEG Power Solutions kieruje do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Spersonalizowany projekt wraz z dobranymi pod potrzeby każdego klienta komponentami pozwala uniezależnić się od przerw w dostawach prądu, oszczędzać na rachunkach za prąd, żyć ekologicznie. Współpraca z AEG Power Solutions to niezawodność instalacji, kompatybilność z szeroką gamą akumulatorów Rozwiązania proponowane przez AEG Power Solutions pozwalają dostosować pojemność akumulatora oraz przepustowość do specyficznych wymagań klientów.

AEG Power Solutions dla domu i biznesu

Firma AEG Power Solutions dostarcza rozwiązania dla magazynowania energii dla gospodarstw domowych oraz klientów biznesowych. W praktyce praca układu magazynującego energię polega na pracy przetwornika, który ładuje lub rozładowuje akumulator w celu przechowywania lub dostarczania energii elektrycznej zgodnie z aktualnymi potrzebami klienta. Rozwiązania proponowane klientom przez AEG Power Solutions nadają się do obsługi dowolnego typu magazynowania energii, w tym także do bezpiecznego zasilania krytycznych procesów oraz infrastruktury.

AEG Power Solutions i rozwiązania magazynowania hybrydowego

Odpowiedzią firmy AEG Power Solutions na rosnące wyzwania związane ze wzrostem pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł jest innowacyjna koncepcja i model biznesowy magazynowania hybrydowego. W hybrydowym systemie magazynowania energii zaprojektowanym przez AEG Power Solutions, energia jest przechowywana zarówno w systemie akumulatorów, jak i w elektrycznym systemie grzewczym, które są podłączone do przetwornika mocy. Takie rodzaje magazynów energii to nowość. Rozwiązanie takie obejmuje konwertery magazynowe zintegrowane z opcją przechowywania hybrydowego, szafy rozdzielnicze niskiego napięcia, pomocnicze źródło zasilania, a także transformatory średniego napięcia i system grzewczy w oddzielnych obudowach. System hybrydowy pozwala obniżyć opłaty sieciowe, co jest przedmiotem ogólnego interesu publicznego. Wśród zalet takiego rozwiązania są:

  • zmniejszone o 30-40% wydatki inwestycyjne, ponieważ wymagana pojemność akumulatora jest zmniejszona, a drugie źródło przechowywania (ogrzewanie) jest znacznie tańsze
  • zminimalizowane koszty sprzętu instalacyjnego, ponieważ energoelektronika i komponenty podłączenia do sieci są używane dwukrotnie dla każdego systemu magazynowania

Opinie o AEG Power Solutions

AEG Power Solutions to potentat wśród producentów magazynów energii. Zyskuje zaufanie klientów nie tylko dzięki wysokiej klasy rozwiązaniom technologicznym i sprzętowym, ale też dzięki ogólnoświatowej sieci serwisu i wsparcia. Niezawodność systemów, kompatybilność akumulatorów, możliwość integracji kontenerów dzięki kompaktowej konstrukcji, wydajne podzespoły to tylko niektóre zalety współpracy z firmą AEG Power Solutions.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności