Porównaj oferty
Magazyny energii BYD opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii BYD opinie

0 (0 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Firma BYD została założona w 1995 roku w Chinach jako lider technologii akumulatorów. Od początku istnienia misją firmy była zmiana świata przez zmniejszenie energii wytwarzanej z paliw kopalnych na rzecz energii generowanej z odnawialnych źródeł. Firma BYD koncentruje swoją działalność wokół branży fotowoltaicznej (akumulatory do fotowoltaiki) i ściśle z nią związanymi magazynami energii. Nowy model biznesowy skoncentrowany na produkcji, magazynowaniu i zastosowaniach energii odnawialnej, ma na celu wykorzystywanie nowych rozwiązań energetycznych, które są w pełni ekologiczne.

Oferta BYD i ceny

Zatrudniająca w 1995 roku 20 pracowników, firma BYD obecnie zatrudnia ponad 230000 osób na całym świecie. Ten globalny potentat zielonej energii założył ponad 30 parków przemysłowych na 6 kontynentach. Firma BYD nadal odgrywa znaczącą rolę w branżach związanych z elektroniką, motoryzacją, energią odnawialną i tranzytem kolejowym. Sztandarowym produktem BYD w obszarze magazynów energii są akumulatory B-Box, które zarówno ceną, jak i jakością konkurują z produktami konkurentów. B-Box to szafka bateryjna wielkości lodówki, zawierająca akumulatory litowo-żelazowo-faosforanowe firmy BYD. Dostępne są następujące wersje akumulatorów:

 • Basic B-Box - szafa bateryjna o pojemności 2,5-10kWh
 • B-Box 12.8 - nieco większa szafa bateryjna o ustawionej pojemności 12,8kWh
 • B-Box H - wysokonapięciowa wersja B-Box z możliwością układania w zespoły o pojemności 6,25-11,25kWh
 • Mini ES - urządzenie do przechowywania energii o mocy 3kWh dla gospodarstw domowych
 • ESS - wielkoskalowe systemy magazynowania energii do zastosowań obejmujących przechowywanie energii z farm wiatrowych i wielkoskalowych farm słonecznych
 • BYD LVL - magazyn energii dla potrzeb gospodarstwa domowego; jest dostępny w jednostkach 15,4kWh
 • BYD LVS - magazyn energii występujący w blokach 3,84kWh; bloki można łączyć do 6 sztuk w stosie
 • BYD HVM - akumulator 8,3kWh; bloki można łączyć do 8 bloków
 • BYD HVS - akumulator 2,5kWh; bloki można łaczyć od 2 do maksymalnie 5 bloków

Magazyny energii BYD dla domu i firmy

Firma BYD opierając się na zaawansowanej technologii akumulatorów żelazowo-forsforanowych, spełnia wymagania stawiane magazynom energii. Przygotowując oferty magazynów energii, BYD dąży do ulepszania obiektów wspierających wytwarzanie energii odnawialnej, promowania usług pomocniczych dla rynku energii, wspierania w przejściu na zieloną energię. Modułowa konstrukcja systemu Battery-Box i jego wszechstronność sprawiają, że jest to system do zastosowań od mieszkaniowych po lekkie komercyjne, do systemów jednofazowych i trójfazowych. Decydując się na rozwiązania proponowane przez BYD klienci indywidualni i biznesowi zyskują między innymi:

 • szeroką gamę dostępnych pojemności akumulatorów, co oznacza, że magazyny energii można dostosować do różnych potrzeb i budżetów
 • długą żywotność akumulatorów i do 10 lat gwarancji
 • wysoką pojemność użytkowania nawet przy stopniu rozładowania do 96%
 • wysoką wydajność przechowywania do 97%
 • wysoką moc wejściową
 • możliwość zastosowań jednofazowych i trójfazowych w sieci lub poza siecią

Opinie o BYD

Rozwiązania oferowane przez firmę BYD to przede wszystkim łatwa instalacja i uruchomienie, ale również zrównoważona koncepcja serwisu i wysoka wydajność systemu. Właściciele systemów fotowoltaicznych mogą połączyć szeregowo do ośmiu modułów akumulatorowych HVM 2,76kWh, aby uzyskać użyteczną pojemność do 22,1kWh. Stworzenie ekosystemu energetycznego o zerowej emisji obejmującego niedrogie wytwarzanie energii słonecznej, niezawodne magazynowanie i najnowocześniejszy zelektryfikowany transport, uczyniło z BYD lidera branży w sektorach energii i transportu.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności