Porównaj oferty
Magazyny energii Fronius opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii Fronius opinie

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Firma Fronius to stabilna rodzinna firma. Została założona w latach 90. w Austrii. Obecnie firma Fronius ma przedstawicielstwa w 30 krajach. Firma Fronius dostarcza falowniki oraz inteligentne liczniki energii. Podzespoły te wraz z odpowiednio dobranymi akumulatorami innych firm tworzą instalację magazynu energii. Falownik to najważniejszy element instalacji fotowoltaicznej, bo optymalizuje uzyski, steruje przepływami energii i kontroluje działanie instalacji PV. Inteligentny licznik energii Fronius Smart Meter pozwala na optymalizację zarządzania energią, a przez to zużycia energii na potrzeby własne.

Nazwa spółki

Fronius International GmbH

Adres siedziby

Gustawa Eiffel`a 8
44-109 Gliwice, śląskie, Polska

Telefon

32 621 07 00

Email

sales.poland@fronius.com

Numer KRS

0000396077

NIP

9691601384

Magazyny energii z podzespołami Fronius dla domu, firmy i przemysłu

W przypadku gdy chcemy przydomowe magazyny energii, inwestowanie w magazyny energii z podzespołami Fronius jest opłacalne ponieważ:

  • układ falowników Fronius wraz z kompatybilnymi akumulatorami dają możliwość używania znacznie większej ilości własnej energii
  • energia słoneczna w magazynach energii z podzespołami Fronius jest dostępna całą dobę (również w nocy)
  • rozbudowa magazynu energii z falownikami Fronius jest łatwa i możliwa w każdej chwili użytkowania układu
  • gospodarstwo domowe zachowuje niezależność od jakichkolwiek przerw w dostawie prądu lub awarii sieci
  • generuje oszczędności w rachunkach za prąd

Przed wszystkimi gałęziami przemysłu oraz przed firmami stoi wyzwanie świadomego korzystania z zasobów naturalnych Ziemi oraz ułatwienie dostępu do energii elektrycznej pochodzącej z instalacji fotowoltaicznych. Inwestowanie podmiotów gospodarczych w fotowoltaikę oraz systemy magazynów energii z podzespołami Fronius to przede wszystkim oszczędzanie prądu w godzinach szczytu oraz zabezpieczenie na wypadek awarii sieci energetycznej. Dla firm i przemysłu inwestowanie w magazyny energii oznacza:

  • zachowanie ciągłości procesów produkcyjnych niezależnie od awarii sieci czy jakichkolwiek planowanych przerw w dostawach prądu
  • oszczędności na energii elektrycznej dochodzące prawie do 100% (w zależności od lokalizacji geograficznej danego magazynu energii z falownikami Fronius)
  • podniesienie rangi firmy w rankingach jako podmiotu ekologicznego, przyjaznego środowisku naturalnemu i nieemisyjnego (brak emisji CO2)
  • możliwość ładowania aut elektrycznych dla pracowników

Opinie o magazynach energii z podzespołami Fronius

Technologia inteligentnych falowników firmy Fronius oferuje energooszczędne rozwiązania w zakresie magazynowania energii z instalacji fotowoltaicznej. Urządzenia firmy Fronius odznaczają się wysoką jakością. Razem z dobranymi kompatybilnymi akumulatorami podzespoły firmy Fronius tworzą magazyny energii. W magazynach przechowywana jest nadwyżka energii wyprodukowanej dzięki pracy instalacji PV. Dzięki inwestowaniu w magazyny energii z podzespołami firmy Fronius klient zyskuje niższe koszty energii elektrycznej, większą niezależość od rosnących kosztów energii, gwarancję zasilania nawet w przypadku awarii sieci energetycznej.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności