Porównaj oferty
Magazyny energii MTR Cells opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii MTR Cells opinie

3.6 (5 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Choć rynek magazynów energii w naszym kraju dopiero raczkuje, nie brakuje już na nim firm oferujących tego typu rozwiązania, które z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza w przypadku posiadaczy instalacji fotowoltaicznych. Wśród nich znaleźć można także polski akcent pod postacią firmy Minutor Energia oferującej magazyny energii dostępne pod nazwą MTR Cells. Poniżej przyglądamy się więc ich ofercie z bliska.

Nazwa spółki

MINUTOR Cellarium Sp. z o.o.

Adres siedziby

Mikołowska 26/1a
41-400 Mysłowice, śląskie, Polska

Telefon

573 332 730

Email

kontakt@mtrcells.pl

Numer KRS

0000509701

NIP

2220897312

Oferta i cena magazynów energii MTR Cells

Firma Minutor Energia będąca właścicielem marki MTR Cells działa w branży energetycznej od wielu lat. W ostatnich latach obszar swojej działalności skupia ona natomiast głównie na odnawialnych źródłach energii. Dlatego też w jej ofercie można znaleźć między innymi magazyny energii MTR Cells przeznaczone dla instalacji fotowoltaicznych.

Urządzenia magazynujące energię tej firmy przeznaczone są dla dwóch grup docelowych. Pierwszą z nich są właściciele domowych instalacji fotowoltaicznych. Drudzy to natomiast firmy z sektora MŚP, które chcą zastosować w swoich systemach akumulatory do magazynowania energii.

Jakie magazyny energii oferuje MTR Cells?

Obecnie w magazyny energii MTR Cells to wyłącznie jeden model K10, który cechuje się pojemnością na poziomie 10,2 kWh oraz mocą 10 kW. Zaprojektowany został on tak, aby móc z powodzeniem działać wraz z instalacjami on-grid, jak i off-grid. Dzięki temu z powodzeniem może być on wykorzystywany także jako awaryjne źródło zasilania.

Oprócz tego magazyn energii MTR Cells wyróżnia się także zastosowaną w nim technologią litowo-żelazowo-fosforanowych baterii LiFePO4. Dzięki temu zachowują one swoją pojemność do 5000 cykli ładowania oraz są odporne na głębokie rozładowywania. Praca tego urządzenia kontrolowana jest natomiast za pomocą wyświetlacza w jaki są one wyposażone.

Do zalet urządzeń magazynujących energię oferowanych przez tę polską markę zaliczyć również można to, że są one wyposażone w szereg zabezpieczeń. Dzięki temu ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne. Dodatkowo objęte są one także 5-letnią gwarancją producenta typu door to door. Jeśli chodzi o wygląd magazynów energii MTR Cells prezentują się one także atrakcyjnie i nowocześnie, przez co z powodzeniem mogą być montowane w widocznych miejscach, nie szpecąc ich.

Ile kosztuje magazyn energii MTR Cells?

Magazyny energii, choć cieszą się coraz większą popularnością, wciąż wiążą się z dużymi kosztami. W przypadku modelu MTR Cells jego producent nie udostępnia natomiast szczegółowych danych dotyczących jego ceny. Planując zakup i montaż magazynu energii do fotowoltaiki warto jednak pamiętać, że najnowsza edycja programu Mój Prąd 4.0 obejmuje także te urządzenia. Dzięki temu można w ramach niego uzyskać dotacje obniżające koszt zakupu magazynu energii MTR Cells nawet o kilka tysięcy złotych.

Opinie o magazynach energii MTR Cells

Analizując ofertę firmy Minutor Energia obejmującą magazyn energii MTR Cells do jej zalet można zaliczyć przede wszystkim:

  • polską produkcję przez firmę z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej,
  • 5 lat gwarancji na urządzenie,
  • bezproblemową instalację oraz estetyczny wygląd urządzenia,
  • zastosowane baterie typu LiFePO4, cechujące się lepszą wydajnością oraz żywotnością,
  • łatwą kontrolę bieżącej pracy urządzenia.

Dlatego też opinie o magazynie energii MTR Cells są w przeważającej części pozytywne. Jedynym minusem w tym przypadku jest wyłącznie to, że firma oferująca go nie podaje ceny urządzenia na swojej stronie, przez co, aby ją poznać, trzeba się z nią skontaktować.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności