Porównaj oferty
Magazyny energii Toshiba opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii Toshiba opinie

5 (2 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

W 2022 roku rynek magazynów energii w naszym kraju zaczął się prężnie rozwijać. Sytuacja ta wynika przede wszystkim z wprowadzonych zmian w przepisach związanych z rozliczeniami prosumentów oraz możliwością uzyskania dofinansowania na montaż magazynu energii. Planując inwestycję w to rozwiązanie, można napotkać się jednak z wieloma markami, a to wcale nie ułatwia zadania związanego z wyborem odpowiedniego modelu magazynu energii. Dlatego też tym razem na tapet bierzemy magazyny energii Toshiba.

Nazwa spółki

Toshiba

Adres siedziby

Bunsenstrasse 29
24145 Kiel, Niemcy

Telefon

431 2200 030-0

Email

info@toshiba-trg.eu

Oferta i ceny magazynów energii Toshiba

Toshiba to bardzo dobrze znana japońska marka, działająca prężnie od lat w szeroko pojętej branży technologicznej. W ostatnich latach w znaczący sposób skupiła się ona natomiast na opracowywaniu rozwiązań związanych z magazynowaniem energii, które będą wspierać rozwój OZE. Magazyny energii Toshiba to wobec tego oferta, która skierowana jest do różnych grup docelowych wśród których wyróżnić można zarówno gospodarstwa domowe, jak i przedsiębiorstwa. Najnowszy model magazynu energii tej marki w postaci akumulatora przeznaczonego do zastosowania w połączeniu z fotowoltaiką miał natomiast premierę na początku 2022 roku. Dlatego też to właśnie na nim skupimy się najbardziej.

Co wyróżnia magazyn energii Toshiba?

Magazyn energii Toshiba, a właściwie ogniwo akumulatorowe Toshiba 20Ah-HP SCiB to rozwiązanie, które cechuje się przede wszystkim wysokim poziomem energii i mocy. Bazuje ono na wydajnych bateriach wykonanych w nowoczesnej technologii litowo-jonowej o długiej żywotności oraz w kilku wariantach pojemności do wyboru. Jego żywotność wynosi natomiast aż do 20 000 cykli. Do innych zalet jakimi wyróżnia się magazyn energii Toshiba, zaliczyć można dodatkowo między innymi:

  • możliwość zastosowana go nawet w niskich temperaturach wynoszących do -30 stopni Celsjusza,
  • wysoką ochronę przeciwpożarową dzięki doskonałemu tłumieniu wytwarzanego ciepła,
  • niewielką wagę oraz kompaktowe wymiary,
  • kompatybilność ze starszymi modelami dostępnymi w ofercie marki, co umożliwia ich bezproblemowe wykorzystanie w celu rozbudowy dotychczasowej pojemności magazynu energii.

Wszystko to sprawia więc, że to rozwiązanie od marki Toshiba pozwala na stworzenie dedykowanego systemu magazynowania energii, który będzie w pełni dostosowany do określonych potrzeb.

Magazyn energii Toshiba — cena

Mówiąc o cenie magazynów energii Toshiba, a właściwie akumulatorów tej marki przeznaczonych do ich stworzenia należy przede wszystkim podkreślić, że są one dostępne w kilku różnorodnych wariantach do wyboru. Dlatego też trudno w jednoznaczny sposób określić to ile one kosztują. Można mieć jednak pewność, że są one warte swojej ceny, chociażby ze względu na zastosowane w nich technologie, które w skuteczny sposób wspierają zwiększenie wydajności i opłacalności instalacji fotowoltaicznych połączonych wraz z bazującymi na ich zastosowaniu magazynami.

Magazyn energii Toshiba — opinie

Magazyn energii Toshiba, a raczej przeznaczone do nich akumulatory tej marki cieszą się w większości bardzo dobrymi opiniami. Przede wszystkim doceniane są one za szerokie możliwości ich zastosowania w wielu przypadkach, a także łatwą dostępność nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wśród głównych zalet magazynów energii Toshiba wyróżnić można także duże doświadczenie tej japońskiej marki, które przekłada się na wysoką jakość urządzeń oraz takie elementy jak:

  • możliwość połączenia akumulatorów ze starszymi modelami,
  • zastosowanie technologii niwelujących ryzyko wystąpienia pożaru,
  • długą żywotność ogniw.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności