Porównaj oferty
Magazyny energii Soltaro opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii Soltaro opinie

5 (2 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Wśród producentów magazynów energii wyróżnić można zarówno marki z wieloletnim doświadczeniem, jak i te, które stosunkowo niedawno wkroczyły do branży związanej z tymi rozwiązaniami. Do drugiej grupy zaliczyć można więc między innymi australijską firmę Soltaro, która została założona w 2016 roku, która specjalizuje się wyłącznie w produkcji urządzeń magazynujących energię, które wyróżniają się wieloma zaletami. W związku z tym, jak prezentuje się ich oferta? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Nazwa spółki

Soltaro

Adres siedziby

9/440 Collins St, Melbourne
3000 Melbourne, Australia

Telefon

+44 1909 807 577

Email

info.eu@soltaro.com

Oferta magazynów energii Soltaro

Magazyny energii Soltaro to urządzenia, które przeznaczone są dla trzech głównych grup klientów, do których zaliczyć można gospodarstwa domowe, małe i średnie firmy oraz rolników. Obecnie w ofercie tej marki znaleźć można wobec tego trzy różnorodne modele.

Pierwszy z nich to magazyn energii Soltaro ESS LITE, który jest urządzeniem typu All in One, a także dostępnym w dwóch wariantach pod względem pojemności która wynosi 5 kWh lub 10 kWh, przy czym w obu przypadkach może być rozbudowywana wraz z pojawiającymi się potrzebami.

Drugi magazyn energii Soltaro to natomiast model AIO2, który także dostępny jest w wariantach o pojemności 5 kWh lub 10 kWh. W tym przypadku przeznaczony jest on przede wszystkim dla gospodarstw domowych i wyróżnia się estetycznym designem.

Ostatnim z magazynów energii Soltaro to z kolei model SL-HV-3.84, który przeznaczony jest dla małych i średnich firm. Wyróżnia się on pojemnością, która może być dostosowany do indywidualnych potrzeb za pomocą specjalnych pakietów bateryjnych w trzech wariantach do wyboru - 3,84 kWh, 4,45 kWh lub 7,68 kWh.

Czym wyróżniają się magazyny energii Soltaro?

Wszystkie magazyny energii Soltaro bazują na bateriach w technologii Litowo-żelazowo-fosforanowej, dzięki temu cechują się one bardzo dobrą wydajnością oraz sprawnością, która pozostaje zachowana na wysokim poziomie do nawet 10 000 cykli. Dodatkowo każdy z nich może być montowany nie tylko wewnątrz budynków, ale i na zewnątrz oraz rozbudowywany o kolejne moduły zwiększające ich pojemność. Na plus w przypadku magazynów energii Soltaro zaliczyć można także estetyczny wygląd oraz kompaktowe wymiary, a także pełne wsparcie oferowane przez ich producenta. Monitorowanie i sterowanie pracą tych urządzeń magazynujących energię odbywa się z kolei za pomocą prostego w obsłudze systemu, umożliwiającego także zdalny dostęp.

Magazyn energii Soltaro — cena

Biorąc pod uwagę to, że magazyny energii Soltaro to kilka różnorodnych modeli ich cena nie jest jednoznaczna i zależy przede wszystkim od parametrów wybranego rozwiązania. Z całą pewnością można ją jednak określić jako adekwatną do tego, co w ramach niej oferuje ten australijski producent, zwłaszcza biorąc pod uwagę rodzaj i klasę zastosowanych w nich akumulatorów oraz technologii.

Magazyn energii Soltaro — opinie

Podsumowując ofertę magazynów energii Soltaro, należy przede wszystkim podkreślić, że wszystkie elementy jakimi się one cechują, wpływają na ich bardzo dobre opinie wśród użytkowników. Urządzenia australijskiej marki doceniane są przede wszystkim za dostępność różnorodnych modeli, a także:

  • 10-letnią gwarancję producenta,
  • niemal brak ograniczeń związanych z miejscem ich montażu,
  • wysoką żywotność baterii do 10 000 cykli,
  • możliwość doboru różnej pojemności w każdym z dostępnych modeli,
  • możliwość swobodnej rozbudowy pojemności magazynów energii.

Do minusów w przypadku magazynów energii Soltaro zaliczyć można natomiast jedynie to, że nie są one oferowane w naszym kraju, a europejski przedstawiciel tego producenta zlokalizowany jest w Wielkiej Brytanii.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności