Porównaj oferty
Magazyny Energii LaserTec opinie
OptimalEnergy

Magazyny Energii LaserTec opinie

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Działająca prężnie zarówno na polskim, jak i czeskim oraz niemieckim rynku polska firma LaserTec, choć w głównej mierze zajmuje się opracowywaniem technologii związanej z automatyką, robotyką oraz technologią laserową. Przede wszystkim w swoich działaniach stawia ona jednak na innowacyjność. Dlatego też wraz z rosnącą popularnością fotowoltaiki, a co za tym idzie, pojawiającym się problemem z magazynowaniem produkowanej przez nią energii elektrycznej LaserTec postanowiła wprowadzić do swojej oferty magazyny energii. Do kogo kieruje wobec tego swoją ofertę magazynów energii firma LaserTec oraz ile one kosztują?

Nazwa spółki

LaserTec S.A.

Adres siedziby

Oświęcimska 321
43-100 Tychy, śląskie, Polska

Telefon

32 775 99 00

Email

biuro@lasertec.pl

Numer KRS

0000805649

NIP

6521560319

Magazyn energii LaserTec — oferta i cena

Innowacyjne rozwiązanie LaserTec, nie mogą być wykorzystywane w pełni bez zagwarantowanej w przedsiębiorstwie stabilności energetycznej, która mają zapewniać wobec tego produkowane przez tę tyską firmę magazyny energii. Magazyny energii LaserTec mają więc zapewniać przede wszystkim oszczędności oraz brak przerw w dostawach prądu dla ich użytkowników, a do tego gwarantować pełną wydajność i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Dlatego też magazyny energii LaserTec bazują na akumulatorach opartych na technologii litowo-jonowej, dzięki której mogą być one ładowane i rozładowywane nawet kilka tysięcy razy, bez utraty ich wyjściowej pojemności. Dodatkowo wyposażone są one także w system zarządzania baterią oraz umożliwiają rozbudowę ich pojemności przez połączenie w sposób szeregowy nawet do 8 modułów.

Do kogo skierowana jest oferta magazynów energii LaserTec?

Choć klasyczna oferta firmy LaserTec skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców, w przypadku magazynów energii przedsiębiorstwo to pomyślało także o użytkownikach prywatnych.

W związku z tym magazyn energii LaserTec może być wykorzystywany zarówno w gospodarstwach domowych, jak i firmach. Możliwe jest to dzięki temu, że dostępny jest on w kilku wariantach pojemnościowych, obecnie na rynku dostępne są bowiem magazyny energii LT Power Box o pojemności:

  • 10 kWh,
  • 26 kWh,
  • 66 kWh,
  • 132 kWh,
  • 256 kWh.

Dzięki temu każdy użytkownik instalacji fotowoltaicznej, który zdecyduje się na montaż magazynu energii LaserTec, zyskuje możliwość ładowania jego baterii i rozładowywania według wcześniej ustalonego harmonogramu, wykorzystywania go jako zasilanie awaryjne oraz optymalnie wykorzystywania nadwyżek energii produkowanych przez instalacje, a co za tym idzie niemal całkowicie uniezależnić się od krajowych dostawców prądu.

Magazyny energii LaserTec cena

Podobnie jak w przypadku modeli oferowanych przez inne marki, także w przypadku magazynów energii LaserTec ich cena uzależniona jest przede wszystkim od pojemności zastosowanych w nich baterii. Nie ulega jednak wątpliwości to, że urządzenia tej marki do magazynowania energii zaliczane są do jednych z droższych na rynku. Wszystko za sprawą zastosowanej w nich technologii litowo-jonowej, a także innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że korzystanie z magazynów energii LaserTec jest niezwykle proste i zarazem bezpieczne.

Wysoka cena magazynów energii LaserTec nie powinna jednak wykluczać ich podczas poszukiwania idealnego rozwiązania magazynującego prąd. Warto je więc porównać z innymi markami, korzystając przy tym z naszej porównywarki magazynów energii.

Magazyn energii LaserTec — opinie

Chcąc podsumować w jednym akapicie magazyny energii LaserTec, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na ogromne doświadczenie tej marki pod względem nowych technologii. Na plus są w nich także wydajne i wysokosprawne akumulatory litowo-jonowe oraz możliwość w pełni elastycznego konfigurowania systemu magazynowania energii, co pozwala dopasować je zarówno do potrzeb użytkowników prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Dodatkowo nie można także zapominać o tym, że magazyny energii LaserTec dostępne są w wielu wariantach mocy pojemnościowej zastosowanych w nich baterii.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności