Porównaj oferty

BYD Han EV

BYD Han EV - cena w Polsce

Chiński producent samochodów elektrycznych BYD zadebiutował na europejskim rynku wraz z wyprodukowaniem modelu BYD Han EV. Ten model został stworzony, by konkurować z najlepszymi autami elektrycznymi, jakie są dostępne na rynku. Luksusowe wyposażenie, piękna linia boczna oraz świetne osiągi – to główne wyróżniki tego modelu dostępnego w ofercie marki BYD. Według danych, jakie podaje producent ceny elektrycznego auta BYD Han EV będą oscylować w granicy 250 tys. złotych.

BYD Han EV - zasięg

Analiza specyfikacji technicznej nie pozostawia żadnych złudzeń. Model auta elektrycznego BYD Han EV według producenta pozwala na podróżowanie z odległościami nawet ponad 600 kilometrów na jednym ładowaniu. To wszystko za sprawą wydajnego magazynu energii, który zajmuje w porównaniu do innych elektryków naprawdę niewiele miejsca w ramie auta.

BYD Han EV - dane techniczne

Niesamowita moc, która pozwala na rozpędzenie auta elektrycznego BYD Han EV do setki w niecałe 5 sekund to świetny wynik. Warto dodać, że układ hamulcowy w przypadku tego modelu został w 100% opracowany przez firmę Bosh, co w połączeniu z napędem 4x4 daje sporą radość z jazdy i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Firmy produkujące samochody elektryczne stale prześcigają się w stosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych poprawiających osiągi pojazdów. Warto jednak poznać dokładną specyfikację modelu Han EV, który podbija serca miłośników elektrycznych aut.