Porównaj oferty

Samochody elektryczne Jeep

Jeep to marka, która funkcjonuje już od 1940 roku w Stanach Zjednoczonych. Na przestrzeni lat firma produkowała różnego rodzaju pojazdy, a w tym samochody do użytku cywilnego. Najpopularniejszym modelem ze stajni tego producenta był model Grand Cherokee. Oczywiście na rynku obecnie dostępnych jest też wiele innych modeli tej marki.

Firma stawia przede wszystkim na funkcjonalność i niezawodność swoich pojazdów. Nowoczesne samochody elektryczne Jeep, będą wyposażone w wydajne ogniwa bateryjne oraz najnowsze podzespoły komputerowe, które sprawią, że prowadzenie pojazdu będzie bajecznie komfortowe. W dzisiejszych czasach już rozpoczęto produkcje modeli elektrycznych Jeep’a, jednakże ten do produkcji seryjnej trafi dopiero w 2023 roku.

Co ciekawe, według producenta do 2025 roku wszystkie modele aut zostaną całkowicie zelektryfikowane, co przełoży się nie tylko na osiągi, ale i ekologię. Ze względu na to, iż producenci samochodów elektrycznych już rozpoczęli seryjną produkcję takowych pojazdów, marka Jeep nie chce pozostawać w tyle i dokłada wszelkich starań, by wpisać się w potrzeby konsumentów.

Samochody elektryczne Jeep – modele

Co ciekawe, pierwszy samochód elektryczny Jeep będzie produkowany w Polsce już po rozbudowie fabryki FCA Poland znajdującej się w Tychach. Model, który jako pierwszy wejdzie do sprzedaży, to:

Według producenta do 2025 wszystkie modele aut zostaną przebudowane na napęd elektryczny, co sprawi, że firma wejdzie na zupełnie inny poziom motoryzacji.

Czy warto będzie zainwestować w samochody elektryczne Jeep?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Według specjalistów samochody marki Jeep będą jak warte uwagi. Nie znamy jednak dokładniej specyfikacji modeli, które wejdą na rynek, dlatego, póki co są to czyste spekulacje. Biorąc pod uwagę jakość wykonania i niezawodność dotychczasowych pojazdów tego producenta, można zakładać, że samochody elektryczne Jeep będą równie dobre! Kiedy tylko pierwsze modele przejdą testy, w sieci na pewno znajdziesz rzetelny ranking samochodów elektrycznych, gdzie zostaną uwzględnione też samochody elektryczne Jeep.