Porównaj oferty

Jeep Stellantis

Jeep Stellantis – cena w Polsce

Jeep Stellantis to zupełna nowość na rynku jeśli chodzi o markę Jeep. W tym przypadku producent dołożył wszelkich starań, aby wyróżnić ten pojazd elektryczny spośród innych. Delikatny SUV o prostej linii bocznej zawsze stanie na wysokości zadania na drodze. Będzie to pierwszy elektryk Jeepa, który ma być początkiem wejścia w nową erę motoryzacji. W przypadku Jeep – samochody elektryczne nie są jeszcze normą, choć według marki te mają stać się standardem przynajmniej do 2030 roku. Ceny Jeep Stellantis nie są jeszcze znane, gdyż model do produkcji seryjnej zostanie dopiero wypuszczony na rynek. Co ciekawe, nowy model Jeepa elektrycznego ma być produkowany w Polsce.

Jeep Stellantis – zasięg

Zasięg tego modelu według prognoz producenta ma sięgać nawet do ponda 300 kilometrów na jednym ładowaniu. To świetny wynik jeśli chodzi o nowoczesne pojazdy elektryczne takie, jak np. Jeep Stellantis. Akumulatory o dużej pojemności pozwolą na komfortowe podróżowanie nie tylko w strefie miejskiej, ale i poza miastem. Oprócz doskonałego zasięgu producent w elektrycznym samochodzie Jeep Stellantis nie zrezygnuje z funkcjonalnego napędu 4x4 oraz nieco wyższego momentu obrotowego, jaki generują silniki elektryczne.

Jeep Stellantis – dane techniczne

Dane techniczne Jeep Stellantis nie są jeszcze dokładnie znane, gdyż jego produkcja rozpocznie się dopiero po połowie 2022 roku. Warto jednak dodać, że obecnie informacje pochodzące od producenta marki mówią o mocy sięgającej nawet do 140 KM z napędem na jedną oś. Lekka konstrukcja, nieco mniejsze rozmiary samochodu oraz duże koła – to wszystko ma wpłynąć na doskonałe osiągi tego pojazdu. W kwestii opłacalności zakupu nowego modelu auta elektrycznego Jeep Stellantis warto sprawdzić ranking samochodów elektrycznych. W ten sposób wygodnie porównasz parametry i osiągi konkretnych modeli poprzez zestawienie ich ze sobą w jednym miejscu.