Porównaj oferty

Samochody elektryczne Cupra

Z tego artykułu dowiesz się

Cupra jest hiszpańskim producentem samochodów ze sportowym zacięciem. Firma działa już od 2018 roku i należy do niemieckiej grupy Volkswagen. Przez wiele lat marka zajmowała się produkcją pojazdów o świetnych osiągach i niesamowitym wyglądzie. Konsumenci w całej Europie doceniają stylistykę, sportowe zacięcie oraz zaawansowanie technologiczne samochodów z tej stajni. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii i zaostrzeniu przepisów dotyczących norm spalin i ochrony środowiska, marka zdecydowała się także na produkcję elektryków.

Samochody elektryczne Cupra na pewno w przyszłości zagoszczą na dobre na rynku motoryzacyjnym. Obecnie marka postawiła na jeden model, który został przyjęty gromkimi brawami podczas jego premiery. Ranking samochodów elektrycznych uwzględnia ten model, jednakże wciąż na rynku jest zbyt mało informacji na temat tego modelu, aby móc jednoznacznie stwierdzić, iż ten jest warty polecenia.

Samochody elektryczne Cupra – modele

Chcesz wiedzieć, na jakie samochody elektryczne Cupra możesz się obecnie zdecydować? W przypadku tego producenta jest to, póki co jeden model, a mianowicie:

Zupełnie nowa, odświeżona Cupra Born przyciąga uwagę designem oraz osiągami. Zasięg ponad 500 kilometrów oraz moc sięgająca do 231 KM to świetna specyfikacja. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, czym wyróżnia się Cupra Born dostępna w sprzedaży? Sprawdź porównanie samochodów elektrycznych, a dowiesz się, jak ten wypada na tle innych dostępnych na rynku.