Porównaj oferty

Cupra Born

Cupra Born – cena w Polsce

Samochód elektryczny Cupra Born to świetna opcja dla każdego, kto poszukuje połączenia świetnych osiągów, pięknej linii stylistycznej oraz wytrzymałości. Model Born od marki Cupra to indywidualny projekt, który wyróżnia się pojemną baterią oraz niesamowitą mocą dodającą wrażeń podczas jazdy. Producent daje do wyboru kilka konfiguracji samochodu elektrycznego Cupra Born. Ten dostępny jest w Polsce w cenach oscylujących w okolicy 150-200 tys. złotych w zależności od wybranego modelu i jego wyposażenia. Jeśli chodzi o markę Cupra – samochody elektryczne są uważane za jedne z lepszych, jakie dostępne są na rynku.

Cupra Born – zasięg

Nowoczesny samochód elektryczny Cupra Born wyróżnia się zasięgiem, który sięga nawet do ponad 400 kilometrów na jednym ładowaniu. To świetny wynik jeśli chodzi o konkurencję w pojazdach elektrycznych. To wszystko za sprawą pojemnej baterii, którą użytkownik jest w stanie naładować w krótkim czasie przy użyciu odpowiedniej klasy ładowarki. Całkiem spory zasięg Cupry Born pozwala na wygodne podróżowanie w trasie nawet tam, gdzie nie ma w pobliżu ładowarek do aut elektrycznych. Pamiętaj jednak, że osiągi tego pojazdu elektrycznego w dużej mierze zależne są od zewnętrznych warunków pogodowych oraz stylu jazdy kierującego.

Cupra Born – dane techniczne

Nowa Cupra Born jako samochód elektryczny ma świetnie parametry techniczne. W zależności od wybranej konfiguracji odczucia podczas prowadzenia pojazdu będą zupełnie inne. Producent daje możliwość zakupu samochodu elektrycznego Cupra Born z turbodoładowaniem. Dzięki temu samochód jest w stanie wygenerować moc na poziomie nawet ponad 230 KM. Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w pojazd elektryczny Cupra Born? Sprawdź porównanie samochodów elektrycznych online i przekonaj się, że ten model niezależnie od konfiguracji naprawdę jest warty uwagi i ewentualnego zakupu.