Porównaj oferty

Stilo Energy pompy ciepła opinie

Stilo Energy to kolejna z firm obecna w branży fotowoltaicznej od lat i zajmująca w niej stabilną pozycję, która postawiła na dywersyfikację swoich usług. Efektem tego jest wprowadzenie do jej oferty między innymi ekologicznych źródeł ciepła bazujących na odnawialnych źródłach energii, jakimi są pompy ciepła. W związku z tym oprócz fotowoltaiki obecnie Stilo Energy oferuje także sprzedaż i montaż pomp ciepła.

Oferta montażu pomp ciepła Stilo Energy

Wprowadzone do oferty Stilo Energy pompy ciepła to rozwiązania, które skierowane są przede wszystkim do właścicieli domów jednorodzinnych, którzy chcą ogrzewać je w sposób ekologiczny, a zarazem generujący o wiele mniejsze koszty w porównaniu z tradycyjnymi źródłami ciepła. Są one uzupełnieniem oferty tej marki związanej z instalacjami fotowoltaicznymi i mogą być z nimi z powodzeniem łączone w jeden, energooszczędny, ekologiczny system. Każda montowana przez Stilo Energy pompa ciepła może być zastosowana nie tylko w nowopowstających budynkach, ale także tych, w których modernizowany jest system grzewczy.

Jakie pompy ciepła montuje Stilo Energy?

Montowane przez Stilo Energy pompy ciepła to obecnie trzy rozwiązania, z czego każde z nich wyposażone jest w system podgrzewania ciepłej wody użytkowej, są więc one modelami typu powietrze woda. W ofercie Stilo Energy wyróżnić można w takim razie:

Co wyróżnia ofertę na montaż pomp ciepła Stilo Energy?

Osoby decydujące się na montaż pompy przez Stilo Energy otrzymują przede wszystkim pełne wsparcie w doborze odpowiedniego urządzenia grzewczego do potrzeb ich budynku. Dodatkowo same urządzenia mogą być sterowane oraz monitorowane w tym przypadku w sposób zdalny za pomocą aplikacji mobilnej. Sam proces montażu pomp ciepła przebiega natomiast sprawnie i bezproblemowo, a związane z nim koszty mogą być częściowo finansowane za pomocą dotacji oferowanych w ramach programu Czyste Powietrze.

Cena montażu pompy ciepła przez Stilo Energy

Podobnie jak w przypadku innych firm, także Stilo Energy nie udostępnia dla swoich klientów informacji dotyczących ceny montażu pomp ciepła. Wynika to przede wszystkim z tego, iż mogą się one od siebie znacznie różnić w zależności od takich kwestii jak:

Z powodzeniem można jednak zakładać, że cena tego typu usług w przypadku tej firmy będzie kształtowała się na średnim poziomie rynkowym wahającym się w granicach od ponad 10 000 złotych do nawet 50 000 złotych.

Opinie Stilo Energy i montażu pomp ciepła

Montaż i sprzedaż pomp ciepła przez Stilo Energy to rozwiązanie, które cieszy się pozytywnymi opiniami wśród osób, które z niego skorzystały. Na plus z pewnością jest duże doświadczenie w kwestii odnawialnych źródeł energii, jakim dysponuje ta marka oraz kilka różnorodnych urządzeń grzewczych do wyboru, a także realizacja montażu na terenie całego kraju. Na stronie Stilo Energy brakuje jednak informacji o tym, jak przebiega realizacja montażu pomp ciepła, co dla niektórych może okazać się minusem.

Opinie o firmie Stilo Energy

3 (1 opinii o stronie)

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Wybierzemy dla Ciebie firmę z najlepiej dopasowaną ofertą do Twoich potrzeb

Wypełnij formularz.
My zajmiemy się resztą

  • Indywidualne wyceny dopasowane do Twoich potrzeb
  • Dedykowane oferty dostępne tylko na optimalenergy.pl
  • Atrakcyjne ceny – najlepszy stosunek jakości do ceny
  • Bezpieczeństwo – tylko zweryfikowani sprzedawcy
  • Oszczędność czasu – błyskawiczne porównanie ofert

Wybierz rodzaj klienta

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności