Porównaj oferty

Helio Expert pompy ciepła opinie

Helio Expert to firma zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi od 2011 roku, która doceniana jest przez swoich klientów za trwałość jej rozwiązań i ich wysoką jakość. W jej ofercie znaleźć można jednak nie tylko panele fotowoltaiczne i osprzęt do instalacji PV, ale także pompy ciepła wraz z usługą ich montażu. Sprawdziliśmy więc jak prezentuje się oferta montażu pomp ciepła przez Helio Expert.

Oferta i ceny pomp ciepła Helio Expert

Oferta obejmująca montaż pomp ciepła zaliczanych obecnie do jednych z najbardziej ekologicznych rozwiązań grzewczych przez Helio Expert obejmuje nie tylko właścicieli prywatnych domów, ale także rolników oraz przedsiębiorców, podobnie jak w przypadku instalacji fotowoltaicznych. Usługi te świadczone są przez tę firmę natomiast na terenie całego kraju. Dzięki temu każdy, bez względu na zamieszkiwany region Polski może z nich skorzystać.

Jakie pompy ciepła montuje Helio Expert?

Przygotowana przez Helio Expert oferta montażu pomp ciepła to kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu jej klienci nie muszą się o nic martwić podczas realizowania całego procesu inwestycji. Samymi montowanymi przez tę firmę urządzeniami są natomiast modele trzech marek, wśród których wyróżnić można:

Dzięki temu wybierając Helio Expert można mieć pewność, że zamontowana przez nich pompa ciepła zapewni ekologiczne źródło ciepła, generujące niewielkie koszty eksploatacyjne wynikające z ich sprawności oraz jakości.

Co wyróżnia oferowany przez Helio Expert montaż pomp ciepła?

Montowane przez Helio Expert pompy ciepła z powodzeniem mogą zostać połączone z instalacjami fotowoltaicznymi. Oprócz tego objęte są one także 5-letnią gwarancją. Elementem wyróżniającym ofertę tej firmy jest z kolei czytelny oraz bardzo sprawny proces związany z montażem tego typu urządzeń grzewczych. Obejmuje on natomiast między innymi:

Ile kosztują pompy ciepła montowane przez Helio Expert?

Wzorem innych firm Helio Expert nie udostępnia dla swoich klientów cen dotyczących montażu oferowanych pomp ciepła. Dlatego chcąc ją poznać, należy się z nią skontaktować, dzięki temu możliwe będzie oszacowanie kosztów tego typu inwestycji, na które wpływ mają takie czynniki jak:

Warto jednak wspomnieć, że montaż pompy ciepła Helio Expert może być z powodzeniem współfinansowany z dofinansowań oraz dotacji pochodzących, chociażby z programu Czyste Powietrze,

Opinie o pompach ciepła montowanych przez Helio Expert

Chcąc wymienić wszystkie zalety, jakimi cechuje się oferta na montaż pomp ciepła Helio Expert należy przede wszystkim podkreślić jej przejrzystość oraz czytelność. Dodatkowo pozytywnie opinie wyrażane na jej temat to także zasługa możliwości wyboru marki urządzenia grzewczego oraz wysokiej jakości obsługi klientów oferowanej przez tę firmę. Warto jednak pamiętać, że Helio Expert montuje wyłącznie powietrzne pompy ciepła.

Opinie o firmie HelioExpert S.A.

5 (3 opinii o stronie)

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Wybierzemy dla Ciebie firmę z najlepiej dopasowaną ofertą do Twoich potrzeb

Wypełnij formularz.
My zajmiemy się resztą

  • Indywidualne wyceny dopasowane do Twoich potrzeb
  • Dedykowane oferty dostępne tylko na optimalenergy.pl
  • Atrakcyjne ceny – najlepszy stosunek jakości do ceny
  • Bezpieczeństwo – tylko zweryfikowani sprzedawcy
  • Oszczędność czasu – błyskawiczne porównanie ofert

Wybierz rodzaj klienta

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności