Porównaj oferty

Brewa pompy ciepła opinie

Firma Brewa działa z powodzeniem na polskim rynku od kilkudziesięciu lat. Oferuje ona przede wszystkim sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych, choć wśród jej produktów i usług wyróżnić można także folie grzewcze oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Od niedawna Brewa w swojej ofercie posiada także pompy ciepła i ich montaż, na którym skupiamy się poniżej.

Oferta pomp ciepła Brewa

Pompy ciepła Brewa oferowane są głównie dla klientów indywidualnych, którzy chcą zastosować tego typu źródło ciepła w swoich domach. W tym przypadku nie ma jednak znaczenia czy będą to nowo powstające budynki, czy też te, w których modernizowana jest właśnie instalacja grzewcza. Za ich pomocą z powodzeniem może być także przygotowywana ciepła woda użytkowa, dzięki temu, że niektóre z ich modeli wyposażone są we wbudowany zasobnik wody. Usługi tej firmy świadczone są natomiast na terenie i w okolicach większości polskich miast.

Rodzaje oferowanych pomp ciepła przez Brewa

Wśród pomp ciepła montowanych przez Brewa wyróżnić można modele dwóch uznawanych za jednych z najlepszych producentów tego typu urządzeń. Są nimi firma Mitsubishi oraz Innowa. Pompy ciepła Mitsubishi oferowane są w dwóch wariantach do wyboru. W wersji split oraz All in one. W obu przypadkach są one powietrzno wodnymi urządzeniami, które cechują się dużą wydajnością i sprawnością oraz szerokim zakresem ich mocy do wyboru. W przypadku pomp ciepła Innowa montowanych przez Brewa klienci tej firmy mają do wyboru również dwa rodzaje urządzeń w takich samych wersjach oraz również typu powietrze woda.

Dodatkowo każda z czterech pomp ciepła z powodzeniem może być także wykorzystywana latem do chłodzenia budynku po zastosowaniu klimakonwektorów oraz połączona z instalacjami fotowoltaicznymi, co dodatkowo zwiększa ekonomiczność zastosowania tego typu źródła ciepła w domu.

Jak przebiega montaż pomp ciepła przeprowadzany przez Brewa?

Montaż pomp ciepła oferowany przez Brewa wyróżnia się przede wszystkim zastosowaniem nowoczesnych systemów montażowych PRESS z 25-letnią gwarancją na zaciski. Oprócz tego obejmuje on nie tylko dobranie i zamontowanie wybranego urządzenia grzewczego, ale także:

Sam montaż pomp ciepła przez tę firmę trwa z kolei od 1 do maksymalnie 3 dni w zależności od ilości i skomplikowania prac koniecznych do przeprowadzenia przy nim. Chcąc skorzystać z oferty montażu pompy ciepła Brewa należy skontaktować się z firmą za pomocą udostępnionego na jej stronie formularza kontaktowego.

Ceny pomp ciepła Brewa

Choć oferta na montaż pomp ciepła Brewa jest naprawdę rozbudowana, a osoby chcące z niej skorzystać mogą znaleźć na stronie tej firmy wiele informacji na temat jej usług i sposobu ich świadczenia, a także samych urządzeń grzewczych nie znajdą one jednak żadnych szczegółów dotyczących kosztów tego typu inwestycji.

Trzeba natomiast wspomnieć, że firma Brewa pomaga swoim klientom w uzyskaniu dotacji do montażu pomp ciepła z programu Czyste Powietrze, które pozwalają znacznie obniżyć koszt przeprowadzenia tego typu inwestycji.

Montaż pomp ciepła Brewa — opinie

Oferta montażu pomp ciepła przez firmę Brewa prezentuje się naprawdę korzystnie. Znaleźć można w niej 4 różnorodne pompy ciepła, co pozwala z powodzeniem dobrać je do swoich potrzeb. Oprócz tego jest ona dokładnie objaśniona na stronie wraz z dotyczącymi jej szczegółami. Szkoda jedynie, że firma ta nie podaje informacji na temat ceny swoich usług czy chociaż samych pomp ciepła.

Opinie o firmie Brewa

3.67 (3 opinii o stronie)

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Wybierzemy dla Ciebie firmę z najlepiej dopasowaną ofertą do Twoich potrzeb

Wypełnij formularz.
My zajmiemy się resztą

  • Indywidualne wyceny dopasowane do Twoich potrzeb
  • Dedykowane oferty dostępne tylko na optimalenergy.pl
  • Atrakcyjne ceny – najlepszy stosunek jakości do ceny
  • Bezpieczeństwo – tylko zweryfikowani sprzedawcy
  • Oszczędność czasu – błyskawiczne porównanie ofert

Wybierz rodzaj klienta

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności