Brewa pompy ciepła opinie

Nazwa firmy: Brewa
NIP:
Adres siedziby: Majkowska 17a
Kalisz, 62-800
Ocena 0/5 (0 głosy/ów)

Firma Brewa działa z powodzeniem na polskim rynku od kilkudziesięciu lat. Oferuje ona przede wszystkim sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych, choć wśród jej produktów i usług wyróżnić można także folie grzewcze oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Od niedawna Brewa w swojej ofercie posiada także pompy ciepła i ich montaż, na którym skupiamy się poniżej.

Oferta pomp ciepła Brewa

Pompy ciepła Brewa oferowane są głównie dla klientów indywidualnych, którzy chcą zastosować tego typu źródło ciepła w swoich domach. W tym przypadku nie ma jednak znaczenia czy będą to nowo powstające budynki, czy też te, w których modernizowana jest właśnie instalacja grzewcza. Za ich pomocą z powodzeniem może być także przygotowywana ciepła woda użytkowa, dzięki temu, że niektóre z ich modeli wyposażone są we wbudowany zasobnik wody. Usługi tej firmy świadczone są natomiast na terenie i w okolicach większości polskich miast.

Rodzaje oferowanych pomp ciepła przez Brewa

Wśród pomp ciepła montowanych przez Brewa wyróżnić można modele dwóch uznawanych za jednych z najlepszych producentów tego typu urządzeń. Są nimi firma Mitsubishi oraz Innowa. Pompy ciepła Mitsubishi oferowane są w dwóch wariantach do wyboru. W wersji split oraz All in one. W obu przypadkach są one powietrzno wodnymi urządzeniami, które cechują się dużą wydajnością i sprawnością oraz szerokim zakresem ich mocy do wyboru. W przypadku pomp ciepła Innowa montowanych przez Brewa klienci tej firmy mają do wyboru również dwa rodzaje urządzeń w takich samych wersjach oraz również typu powietrze woda.

Dodatkowo każda z czterech pomp ciepła z powodzeniem może być także wykorzystywana latem do chłodzenia budynku po zastosowaniu klimakonwektorów oraz połączona z instalacjami fotowoltaicznymi, co dodatkowo zwiększa ekonomiczność zastosowania tego typu źródła ciepła w domu.

Jak przebiega montaż pomp ciepła przeprowadzany przez Brewa?

Montaż pomp ciepła oferowany przez Brewa wyróżnia się przede wszystkim zastosowaniem nowoczesnych systemów montażowych PRESS z 25-letnią gwarancją na zaciski. Oprócz tego obejmuje on nie tylko dobranie i zamontowanie wybranego urządzenia grzewczego, ale także:

  • w przypadku wymiany starego źródła ciepła na pompę ciepła, jego demontaż,
  • przygotowanie pomieszczenia pod montaż pompy ciepła,
  • uruchomienie urządzenia grzewczego oraz jego skonfigurowanie,
  • przeprowadzenie inwentaryzacji powykonawczej.

Sam montaż pomp ciepła przez tę firmę trwa z kolei od 1 do maksymalnie 3 dni w zależności od ilości i skomplikowania prac koniecznych do przeprowadzenia przy nim. Chcąc skorzystać z oferty montażu pompy ciepła Brewa należy skontaktować się z firmą za pomocą udostępnionego na jej stronie formularza kontaktowego.

Ceny pomp ciepła Brewa

Choć oferta na montaż pomp ciepła Brewa jest naprawdę rozbudowana, a osoby chcące z niej skorzystać mogą znaleźć na stronie tej firmy wiele informacji na temat jej usług i sposobu ich świadczenia, a także samych urządzeń grzewczych nie znajdą one jednak żadnych szczegółów dotyczących kosztów tego typu inwestycji.

Trzeba natomiast wspomnieć, że firma Brewa pomaga swoim klientom w uzyskaniu dotacji do montażu pomp ciepła z programu Czyste Powietrze, które pozwalają znacznie obniżyć koszt przeprowadzenia tego typu inwestycji.

Montaż pomp ciepła Brewa — opinie

Oferta montażu pomp ciepła przez firmę Brewa prezentuje się naprawdę korzystnie. Znaleźć można w niej 4 różnorodne pompy ciepła, co pozwala z powodzeniem dobrać je do swoich potrzeb. Oprócz tego jest ona dokładnie objaśniona na stronie wraz z dotyczącymi jej szczegółami. Szkoda jedynie, że firma ta nie podaje informacji na temat ceny swoich usług czy chociaż samych pomp ciepła.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Brak opinii. Bądź pierwszy który doda opinię.