Strona główna > Magazyny energii > Magazyny energii w Polsce - producenci > Magazyny energii Sungrow opinie

Magazyny energii Sungrow opinie

Nazwa firmy: Sungrow Polska
NIP:
Adres siedziby: Senatorska 2
Warszawa, 00-075
Ocena 0/5 (0 głosy/ów)

Wraz z lawinowym wzrostem montowanych instalacji fotowoltaicznych w naszym kraju, na popularności zaczęły zyskiwać magazyny energii. W ostatnich miesiącach coraz więcej osób zastanawia się nad ich montażem, ze względu na zmiany związane z rozliczaniem prosumentów oraz uruchomionymi dotacjami, które obejmują również te urządzenia. Stając przed wyborem baterii do fotowoltaiki jedną z opcji są magazyny energii Sungrow. Dlatego też poniżej analizujemy ich ofertę.

Oferta i cena magazynów energii Sungrow

Sungrow to firma założona w 1997 roku, która jest obecnie liderem, jeśli chodzi o rozwój falowników fotowoltaicznych. Jej innowacyjność i nowoczesne podejście do systemów OZE potwierdza natomiast to, że jest ona autorem pomysłu na nietypowe rozwiązanie pod postacią pływającej elektrowni fotowoltaicznej. Stały rozwój tej marki spowodował to, że w jej ofercie obecnie można znaleźć już nie tylko urządzenia do produkcji energii elektrycznej ze słońca, ale także jej magazynowania.

Magazyny energii Sungrow to urządzenia, które podzielone zostały na trzy kategorie, pod względem ich grupy docelowej. Pierwszą z nich są właściciele domowych instalacji PV, drugą właściciele firm, natomiast trzecią sektor przemysłowy. W związku z tym ich oferta jest naprawdę szeroka.

Rodzaje oferowanych przez Sungrow magazynów energii

Wszystkie magazyny energii Sungrow dedykowane do domowych instalacji fotowoltaicznych bazują na technologii litowo-jonowo-fosforanowej. Dzięki temu cechują się one przede wszystkim wysokim bezpieczeństwem ich stosowania oraz wydajnością i sprawnością. Z kolei modele przeznaczone dla sektora przemysłowego opierają się na ogniwach litowo-jonowych, wyróżniających się dużą gęstością.

Wybór urządzeń przeznaczonych do magazynowania energii tej marki pod względem ich pojemności jest natomiast bardzo szeroki. Znaleźć wśród nich można zarówno modele wysoko, jak i niskonapięciowe, które z powodzeniem mogą być rozbudowywane o kolejne moduły bateryjne powiększające ich pojemność.

Co wyróżnia magazyny energii Sungrow?

Oferowane przez Sungrow magazyny energii cechują się wieloma zaletami. Zaliczyć można do nich między innymi to, że pozwalają one wykorzystać do 100% zmagazynowanej w nich energii, a do tego ich konstrukcja jest niezwykle kompaktowa, przez co montaż jest bezproblematyczny. Dodatkowo urządzenia te wyposażone są także w komponenty najwyższej jakości, a zarządzanie nimi może się odbywać za pomocą systemów iSolar Cloud z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Gwarancja, jaką objęte są magazyny energii Sungrow wynosi natomiast 10 lat.

Magazyny energii Sungrow — cena

Aby kupić magazyn energii Sungrow, można skorzystać z serwisu internetowego producenta. Jednak nie można na nim znaleźć informacji dotyczących na temat cen urządzeń. Wynika to jednak z tego, że jest ona zależna od wielu czynników, które użytkownik może dopasować do swoich potrzeb jeszcze przed zakupem magazynu. Dlatego, aby dowiedzieć się, ile kosztuje magazyn energii Sungrow, należy skontaktować się z przedstawicielami tej marki.

Opinie o magazynach energii Sungrow

Podsumowując ofertę magazynów energii Sungrow, można zauważyć przede wszystkim to, że jest ona naprawdę szeroka i obejmuje rozwiązania skierowane do trzech różnych grup docelowych z uwzględnieniem ich potrzeb. Z pewnością jej plusami jest doświadczenie tej chińskiej marki, a także to, że każdy jej magazyn energii może być rozbudowany o kolejne moduły bateryjne. Przez co cieszą się one pozytywnymi opiniami na rynku nie tylko w przypadku specjalistów, ale i ich obecnych użytkowników.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Brak opinii. Bądź pierwszy który doda opinię.