Porównaj oferty
Magazyny energii Pylotech opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii Pylotech opinie

0 (0 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Pylontech to założona w 2009 roku firma nakierowana na zmianę sposobu, w jaki ludzie wytwarzają, przesyłają i wykorzystują energię elektryczną. Ta myśl pozwoliła w kolejnych 10 latach stać się firmie Pylontech światowym potentatem wśród producentów magazynów energii. Firma Pylontech wykorzystuje innowacyjne technologie, by dostarczać system magazynowania energii pozwalający na maksymalizację wykorzystania energii elektrycznej zgodnego z indywidualnymi potrzebami każdego klienta. Na rynku producentów magazynów energii, firm Pylontech wyróżnia się pionową integracją wszystkich technologii wykorzystywanych w magazynach energii, w tym ogniw litowych czy materiału katodowego.

Oferta magazynów energii Pylontech i ceny

Oferta systemu magazynów energii Pylontech może być szeroko stosowana nie tyko na poziomie sieci czy magazynowaniu energii z instalacji fotowoltaicznej, ale również do podtrzymywania zasilania w centrach danych. Swoje akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe znajdują zastosowania nie tylko w gospodarstwach domowych i biznesie, ale również na szeroką skalę w przemyśle. W ofercie firmy Pylontech znajdują się niskonapięciowe oraz wysokonapięciowe systemy magazynowania energii. Magazyny energii Pylontech cechują się:

 • nowoczesną technologią akumulatorów litowo-żelazowo-forsforanowych
 • możliwością zdalnej kontroli całego układu z dowolnego miejsca na świecie
 • zwartą i wytrzymałą obudową
 • łatwością instalacji
 • długą żywotnością oraz ochroną gwarancyjną i serwisową

Magazyny Pylontech dla domu

Firma Pylontech kieruje swoją ofertę do gospodarstw domowych. Na potrzeby domu sprawdzi się rozwiązanie niskonapięciowego systemu magazynowania energii. Inwestycja w domowy magazyn energii jest opłacalna, ponieważ w gospodarstwie domowym duże zapotrzebowanie na energie jest zarówno w dzień, jak i wieczorem czy w nocy. Połączenie instalacji fotowoltaicznej z magazynem prądu pozwoli domownikom:

 • uniezależnić się od dostawcy energii elektrycznej
 • oszczędzać na rachunkach za prąd
 • bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych nawet podczas przerw w dostawach prądu czy awarii sieci.

System akumulatorów będzie też balansował dostawy prądu z instalacji PV oraz potrzeby na energię elektryczną w domu. Oferowane akumulatory mają możliwość rozszerzenia ich pojemności. Sztandarowymi systemami dla domowych magazynów energii Polytech są:

 1. Polytech Force L1 oraz Force L2 (pojemność akumulatorów można rozbudować od 7,0 do 24,0 kWh)
 2. Poylytech US2000 oraz US3000 (dla urządzeń 48V/50AH lub 72AH, do 90% pojemności użytkowej, z gwarancją do 6000 cykli)
 3. LV-HUB (dla 48V, każdy Hub komunikacyjny łaczy maksymalnie 5 stosów baterii)

Magazyny Pylontech dla biznesu i przemysłu

Oferta magazynów energii Pylontech jest skierowana dla klientów biznesowych i przemysłu. Inwestowanie w magazyny energii Pylontech oznacza dla przedsiębiorców i przemysłu oznacza:

 • zachowanie ciągłości produkcji na wypadek przerw w dostawach prądu czy awarii sieci
 • oszczędności na rachunkach za prąd uwalniają środki na kolejne inwestycje biznesowe
 • przesuwanie energii i zmniejszanie obciążenia oraz balansowanie potrzebami energetycznymi
 • minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne

Sztandarowymi produktami dla tego sektora klientów są magazyny energii:

 1. Pylontech Force H1 oraz H2 (konfiguracja od 96V do 384V oraz pojemnośc od 7,1kWh do 24,86kWh)
 2. Pylontech Powercube H1, X1, H2, M1, M2A-180, M3A-100, M3A-180 (pojemnośc w zależności od modelu od 36kWh do 164,81kWh)
 3. Container ESS (zintegrowany system akumulatorów typu Pylontech Powercube) Zazwyczaj jest to magazyn energii 100 kWh lub więcej.

Opinie o magazynach energii Pylontech

Magazyny energii Pylontech są produktem certyfikowanym TUV SUD CE UN38.3. Norma ta jest przestrzegana przy testowaniu akumulatorów do zastosowań okrętowych czy kolejowych. Oznacza to, że magazyny energii Pylontech posiadają szczególnie bezpieczną technologię ogniw. Inwestycja w magazyny energii Pylontech to inwestycja w niezależność energetyczną, ciągłość dostaw prądu, długą żywotność ogniw, nieemisyjne produkowanie energii elektrycznej na potrzeby gospodarstwa domowego, firmy i przemysłu. Łatwość montażu, możliwość rozbudowy układu w dowolnym momencie, aplikacje pozwalające na stały monitoring poszczególnych napięć ogniw to tylko niektóre zalety systemu magazynowania energii Pylontech, jakie powinno się rozważyć przed wyborem magazynu energii.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności