Porównaj oferty
Magazyny energii Miellec
OptimalEnergy

Magazyny energii Miellec

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Nie ulega wątpliwości, że ilość montowanych magazynów energii w naszym kraju stale wzrasta, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, kiedy to została ogłoszona kolejna edycja programu Mój Prąd 4.0, w której dofinansowaniem objęte zostały w końcu także tego typu urządzenia. Osoby poszukujące magazynów energii mają obecnie szeroki wybór pod względem ich producentów. Wśród polskich propozycji wyróżnić można natomiast modele produkowane przez Miellec, która jest marką Mieleckiego Instytutu Technologicznego z siedzibą w Mielcu. W związku z tym, jak prezentuje się oferta magazynów energii Miellec?

Nazwa spółki

Miellec

Adres siedziby

Racławickiej 11
39-300 Mielec, małopolska, Polska

Numer KRS

0000791946

NIP

8172193638

Oferta i ceny magazynów energii Miellec

Magazyny energii Miellec to rozwiązania pozwalające magazynować energię elektryczną produkowaną w nadwyżkach przez instalacje fotowoltaiczne skierowane przede wszystkim do właścicieli mikroinstalacji. Z powodzeniem mogą być w związku z tym łączone z instalacjami PV wyposażonymi w falowniki takich marek jak: Goodwe, Growatt, Sofar Solar czy też Solis Inverters. Do ich zalet należy zaliczyć także niezwykle estetyczny design. Magazyny energii Miellec dostępne są bowiem w aż 5 różnorodnych wariantach kolorystycznych od klasycznych szarości poprzez odcienie czerwieni, złota i granatu.

Jakie magazyny energii oferuje Miellec?

Urządzenie przeznaczone do magazynowania energii oferowane przez polską markę Miellec to rozwiązania, które w zależności od konfiguracji baterii poprzez ich łączenie w pakiety mogą mieć pojemność od 2,5 do nawet 20 kWh. Ich wydajność energetyczna wynosi natomiast 98%, a niskie napięcie 48V, na którym bazują, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania tych urządzeń.

Jeśli chodzi natomiast o zastosowane w magazynach energii Miellec baterie są nimi modele bazujące na nowoczesnej i wydajnej technologii litowo-żelazowo-fosforanowej (Li FePO4), które cechują się wysoką żywotnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Każdy z magazynów energii tej marki objęty jest 15-letnią gwarancją producenta, a do tego posiada certyfikaty zgodności z dyrektywą EN obowiązującą na terenie krajów Unii Europejskiej.

Ile kosztuje magazyn energii Miellec?

Oferowane przez markę Miellec magazyny energii to modele, których cena nie jest podana na stronie producenta. Należy się jednak spodziewać, że będzie ona ściśle uzależniona od tego w ile baterii, składających się na finalną moc banku energii będzie on wyposażony oraz dodatkowych dobranych parametrów użytkowych. Warto jednak podkreślić, że wybierając magazyny Miellec należy nie tylko zwrócić uwagę na ich cenę, ale także dość nietypowy, naprawdę ciekawy i estetyczny design oraz doskonałe parametry pracy, do których zaliczyć można między innymi wydajność energetyczną na poziomie 95%. To ile kosztuje magazyn energii Miellec można natomiast sprawdzić, wykorzystując do tego formularz kontaktowy udostępniony na stronie tej polskiej marki, który umożliwia skontaktowanie się z przedstawicielem firmy.

Magazyny energii Miellec opinie

Choć magazyny energii Miellec to urządzenia, których cena nie jest podana oficjalnie, wciąż wyróżniają się one wieloma zaletami. Na plus w ofercie tej marki jest przede wszystkim:

  • aż 15 lat gwaranci na urządzenia,
  • możliwość swobodnej rozbudowy pojemności magazynu energii,
  • polska produkcja od A do Z,
  • wysoka wydajność energetyczna urządzeń,
  • zastosowanie baterii typu LiFePO4.

Dodatkowo nie można zapomnieć także o tym, że magazyny energii Miellec cechują się również świetnym designem uzupełniającym ich parametry użytkowe, w związku z tym cieszą się one wieloma dobrymi opiniami.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności