Porównaj oferty
Magazyny energii Solectric Energy opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii Solectric Energy opinie

0 (0 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Choć w naszym kraju rynek magazynów energii zaczyna się dopiero rozwijać, nie brakuje na nim firm oferujących tego typu rozwiązania przystosowane zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Wśród nich wyróżnić można między innymi polską spółkę Electric Energy, która jest częścią niemieckiego holdingu działającego od 1986 roku. Postanowiliśmy więc sprawdzić jak prezentuje się oferta magazynów energii Solectric Energy i jakie modele można w niej znaleźć.

Nazwa spółki

Solectric Energy sp. z o.o.

Adres siedziby

Słoneczna 8
46-040 Krasiejów, opolskie, Polska

Telefon

787 966 871

Email

info@solectric-energy.pl

Numer KRS

0000968431

NIP

9910544233

Oferta magazynów energii Solectric Energy

Magazyny energii Solectric Energy to rozwiązania przeznaczone dla dwóch głównych grup docelowych. Pierwszą z nich są przedsiębiorstwa, które mogą zaopatrzyć się w tej firmie w przemysłowe magazyny o dużej pojemności, przystosowane do zastosowania w różnorodnych branżach. Drugą grupą, do której marka kieruje swoje produkty, są natomiast gospodarstwa domowe i to na nich skupiamy się w dalszej części.

Domowe magazyny energii Solectric Energy

Domowe magazyny energii Solectric Energy to cztery różnorodne modele, cechujące się odmiennymi parametrami. Wyróżnić można wobec tego wśród nich:

  • magazyn energii Solectric Energy STAR BluE-S dostępny w czterech wersjach o pojemności 5,12 kWh, 10,24 kWh oraz 15,3 kWh i 20,4 kWh,
  • magazyn energii Solectric Energy Cactus AGAVE dostępny w dwóch wersjach o pojemności 5,12 kWh oraz 10,24 kWh,
  • magazyn energii Solectric Energy Box PVA dostępny w 4 wersjach o pojemności 8,1 kWh, 10,8 kWh, 13,5 kWh oraz 21,5 kWh,
  • magazyn energii Solectric Energy SBK o mocy wynoszącej 5 kWh lub 10 kWh.

Wszystkie z magazynów energii tej marki wyposażone zostały w zastosowane w nich baterie bazujące na technologii litowo-żelazowo-fosforanowej, które cechują się wysoką wydajnością oraz żywotnością do nawet 10 000 cykli, które mogą zostać połączone w moduły składające się maksymalnie z 4 sztuk. W zależności od modelu oferują one napięcie od 44,8V do 57,6V. Dodatkowo są to urządzenia typu All in One, które posiadają wbudowane falowniki wraz z modułem BMS. Sterowanie i nadzorowanie ich pracy możliwe jest natomiast za pomocą łatwego i czytelnego systemy, także w sposób zdalny.

Magazyn energii Solectric Energy — cena

Biorąc pod uwagę to jak szeroki wybór magazynów energii oferuje marka Solectric Energy trudno jednoznacznie określić ich cenę, która uzależniona jest przede wszystkim od wybranego modelu, jego pojemności i dodatkowych parametrów. Z powodzeniem to ile kosztuje dany magazyn energii Solectric Energy można jednak sprawdzić na stronie tej firmy oraz w udostępnianych przez nią cennikach. Analizując te ceny, można więc dojść do wniosku, że prezentują się one naprawdę korzystnie w porównaniu do ich jakości i zastosowanych w nich technologii. Dodatkowo z powodzeniem mieszczą się one w standardowym przedziale cenowym dla magazynów energii dostępnych na naszym rynku.

Magazyn energii Solectric Energy — opinie

Chcąc podsumować ofertę Solectric Energy obejmującą magazyny energii należy przede wszystkim podkreślić, że firma ta oferuje ich szeroki wybór pozwalający z łatwością dobrać je do różnorodnych potrzeb zarówno w przypadku gospodarstw domowych, jak i rolnych, a także przedsiębiorstw. Do jej zalet zaliczyć można także długi okres gwarancji, jakim objęte są magazyny energii oraz zastosowane w nich nowoczesne technologie, a także baterie cechujące się wysoką sprawnością i wydajnością. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że opinie, jakie mają magazyny energii Solectric Energy są w większości przypadków pozytywne. Dużym atutem tej marki jest także udostępniany przez nią cennik oferowanych urządzeń.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności