Porównaj oferty
Magazyny energii KSTAR
OptimalEnergy

Magazyny energii KSTAR

5 (1 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Magazyny energii stają się coraz popularniejszym rozwiązaniem w naszym kraju. Wpływ na to mają wprowadzone zmiany w zasadach związanych z rozliczaniem prosumentów, a także możliwość uzyskania dofinansowania na ich montaż w ramach programu Mój Prąd. Duża liczba producentów magazynów energii na rynku nie ułatwia jednak wyboru tego typu urządzenia. Dlatego poniżej prezentujemy ofertę magazynów energii KSTAR.

 

Nazwa spółki

Shenzhen KSTAR Science and Technology Co., Ltd.

Adres siedziby

-
, ,

Oferta magazynów energii KSTAR

KSTAR to spółka o międzynarodowym zasięgu, która została założona w 1993 roku. Zaliczana jest ona obecnie do wiodących firm w branży elektroenergetycznej oraz związanej z odnawialnymi źródłami energii. W jej ofercie znaleźć można wobec tego zarówno elementy niezbędne do poprawnego funkcjonowania fotowoltaiki, takie jak np. inwertery oraz magazyny energii, na których się skupiamy.

Magazyny energii KSTAR to urządzenia, które są przeznaczone do zastosowania w połączeniu z domową instalacją PV, ale także tą funkcjonującą na potrzeby firm oraz gospodarstw rolnych, na co pozwala ich dość innowacyjna budowa. Dzięki temu firma ta wraz ze swoją ofertą odpowiada na potrzeby niemal każdego.

Rodzaje magazynów KSTAR dostępnych na rynku

W ofercie KSTAR znaleźć można zarówno zintegrowane systemy magazynowania energii o pojemności liczonej w tysiącach kWh, jak i kompaktowe rozwiązanie. W przypadku tego drugiego, które interesuje nas najbardziej jest nim magazyn energii BluE ESS. Model ten może być rozbudowywany o kolejne moduły zwiększające jego pojemność. W bazowej wersji ma on więc pojemność równą 5,1 kWh, przy czym maksymalnie może ona wynosić 20,4 kWh.

Magazyn jest kompletnym urządzeniem, które wyróżnia się nie tylko doskonałymi parametrami, ale także estetycznym designem. Sterowanie nim odbywa się natomiast za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej, która zapewnia możliwość zdalnej zmiany ustawień jego pracy z dowolnego miejsca na Ziemi.

Czym wyróżnia się magazyn energii KSTAR?

Magazyn energii STAR BluE ESS to rozwiązanie bazujące na akumulatorach litowo-żelazowo-fosforanowych, dzięki temu cechuje się on wysoką wydajnością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Ilość cykli ładowania wynosi z kolei w tym przypadku 10 000, a głębokość rozładowywania DoD utrzymuje się na poziomie 90%. Dodatkowo instalacja tego magazynu energii przebiega sprawnie i bezproblemowo, za sprawą zastosowanych autorskich rozwiązań firmy KSTAR. Jeśli chodzi natomiast o jego gwarancje, wynosi ona 5 lat na samo urządzenie magazynujące oraz 10 lat na wydajność.

Cena magazynów energii KSTAR

Aby poznać cenę magazynów energii KSTAR, najlepiej skontaktować się z przedstawicielem tej firmy. Uzależniona jest ona bowiem przede wszystkim od wybranej pojemności zastosowanych w nim baterii, która powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb. Należy jednak w jej przypadku liczyć się z tym, że będzie ona adekwatna do jakości magazynów energii KSTAR, która utrzymana jest na jednym z najwyższych poziomów na rynku, chociażby pod względem parametrów użytkowych.

Magazyny energii KSTAR — opinie

Opinie o magazynach energii KSTAR utrzymują się na wysokim poziomie. Wynika to przede wszystkim z wieloletniego doświadczenia tego producenta oraz ich wysokiej jakości. Dodatkowo doceniane są one również za możliwość swobodnej rozbudowy pojemności do 20 kWh. Na plus jest także 10-letnia gwarancja na żywotność ogniw zastosowanych w magazynach KSTAR. Subtelną wadą w przypadku oferty tej marki jest wyłącznie to, że cena jej urządzeń nie jest podana do oficjalnej wiadomości, aby ją poznać, trzeba się więc skontaktować z przedstawicielami KSTAR.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności