Porównaj oferty
Magazyny energii SolarEdge opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii SolarEdge opinie

0 (0 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

SolarEdge to firma, która znana jest na całym świecie przede wszystkim do produkcji wysokiej jakości falowników, będących jednym z niezbędnych elementów instalacji fotowoltaicznej. Jej działalność w branży odnawialnych źródeł energii, a także zwiększający się problem z możliwościami użytkowników fotowoltaiki pod względem zużywania na bieżąco produkowanego przez instalacje prądu sprawił jednak, że SolarEdge postanowiło wprowadzić do swojej oferty nowy produkt, a są nimi magazyny energii SolarEdge, na których skupiamy się poniżej, analizując dotyczącą ich ofertę tego izraelskiego producenta.

Nazwa spółki

SolarEdge Technologies Ltd.

Adres siedziby

1 HaMada St.
4673335 1 HaMada St., POB 12001, ,

Telefon

+972 9-957-6620

Email

support@solaredge.com

Magazyny energii SolarEdge — oferta i ceny

Magazyn energii SolarEdge to urządzenie, które przeznaczone jest zarówno dla gospodarstw domowych, jak i niewielkich firm produkujących energię elektryczną za pomocą instalacji fotowoltaicznych. Powstał on w celu możliwości zapewniania im optymalniejszego wykorzystywania w 100% produkowanej przez fotowoltaikę energii poprzez jej konsumpcję odłożoną w czasie, za sprawą magazynów energii.

Magazyny energii SolarEdge zapewniają wobec tego możliwość maksymalnego wykorzystania energii elektrycznej, a tym samym całkowitego uniezależnienia się od krajowych dostawców prądu. Dodatkowo przy połączeniu ich z falownikami tej marki powstaje instalacja StorEdge, w której akumulator kumulujący energię, znajduje się po stronie DC. Oznacza to więc brak dodatkowej konwersji i lepszą wydajność całego systemu magazynowania prądu.

Czym wyróżniają się magazyny energii SolarEdge?

Magazyn energii SolarEdge to przede wszystkim prosta konstrukcja oraz maksimum bezpieczeństwa jego użytkowania za sprawą obniżenia napięcia modułów instalacji fotowoltaicznej i akumulatora do bezpiecznej wartości. Dodatkowo może być on w prosty sposób monitorowany zarówno pod względem stanu naładowania baterii, jak i ilości zużytej, pobranej z niego energii oraz zdalnie diagnozowany.

Ponadto magazyn energii SolarEdge może być także z powodzeniem wykorzystywany nie tylko do kumulowania w nim prądu produkowanego przez instalację fotowoltaiczną, ale także jako zasilanie awaryjne w sytuacjach, kiedy występują przerwy w dostawach energii elektrycznej lub jeśli instalacja fotowoltaiczna uległa awarii. W związku z tym jest to kompleksowe rozwiązanie o kompaktowych wymiarach, które może pracować w temperaturach o zakresie od -10 do + 50 stopni Celsjusza. Z kolei sprawność magazynu energii SolarEdge wynosi nawet do 94,5%.

Magazyn energii SolarEdge — cena

Magazyny energii SolarEdge to dość nowy produkt na rynku, dlatego też obecnie jego cena nie jest jeszcze znana. Można się jednak spodziewać, że izraelski producent wyceni swoje urządzenia podobnie jak konkurencyjne marki. W związku z tym jego montaż wciąż będzie wiązał się ze sporymi wydatkami.

Dodatkowo warto także podkreślić, że w przypadku zarówno magazynu energii SolarEdge, jak i każdej innej marki to nie cena powinna być czynnikiem decydującym, a parametry urządzenia, które porównać można między poszczególnymi producentami za pomocą naszej porównywarki magazynów energii.

Magazyn energii SolarEdge — opinie

Chcąc podsumować ofertę SolarEdge, obejmującą magazyny energii, należy przede wszystkim podkreślić doświadczenie tej marki w produkcji urządzeń i podzespołów fotowoltaicznych. Dodatkowo na plus jest także to, że magazyn energii SolarEdge objęty jest 10-letnią gwarancją producenta oraz wyróżnia się estetycznym wyglądem i prostym montażem. Nie bez znaczenia pozostaje w jego przypadku także sprawność, której poziom jest wyższy, a co za tym idzie, urządzenia tej marki mogą być z powodzeniem zaliczane do tych o lepszej jakości.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności