Porównaj oferty
Magazyny energii Green Cell opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii Green Cell opinie

5 (2 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Magazyny energii to rozwiązanie, które pozwala między innymi na lepsze wykorzystywanie energii produkowanej przez instalacje fotowoltaiczne. Dodatkowo ma ono także za zadanie odciążyć sieć energetyczną w naszym kraju. Dlatego też cieszą się one coraz większą popularnością w Polsce. Obecnie na rynku znaleźć można wielu producentów tego typu urządzeń, a jednym z nich jest marka Green Cell, która poszerzyła od niedawna swoją ofertę produktów właśnie o magazyny energii.

Nazwa spółki

Green Cell

Adres siedziby

Kalwaryjska 33
30-504 Kraków, małopolskie, Polska

Telefon

12 444 6247

Email

support@greencell.global

Numer KRS

0000714229

NIP

6793163992

Oferta i cena magazynów energii Green Cell

Marka Green Cell została założona w 2013 roku i od tego czasu zdążyła już zdobyć zaufanie klientów na polskim rynku. W jej ofercie znaleźć można przede wszystkim rozwiązania bazujące na technologii litowo-jonowej, takie jak baterie do komputerów przenośnych, telefonów, akumulatory do elektronarzędzi czy też zasilacze. Dodatkowo od pewnego czasu portfolio produktowe marki zostało także poszerzone o magazyny energii Green Cell. Urządzenia te przeznaczone są zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych.

Rodzaje oferowanych przez Green Cell magazynów energii

Magazyny energii Green Cell to na razie oferta produktów, w której skład wchodzi jedno urządzenie. Bazuje ono na technologii litowo-żelazowo-fosforowej, wyróżniającej się większą liczbą cykli ładowania oraz lepszą wydajnością. Może być on z powodzeniem łączony jednak w systemy zwiększające jego możliwości użytkowe. Moc magazynu energii Green Cell to natomiast 5 kWh. Model ten współpracuje z większością falowników fotowoltaicznych, przez co bez problemu może być stosowany w połączeniu z niemal każdą instalacją PV.

Czym wyróżnia się magazyn energii Green Cell?

Oferowane przez Green Cell magazyny energii to urządzenia, które wyróżniają się spośród innych na rynku przede wszystkim możliwością połączenia w jednym systemie aż 8 akumulatorów, uzyskując tym samym łączną moc 40 kWh. Oprócz tego cechują się one również sprawnością do 98% oraz estetycznym wyglądem. Urządzenia te wyposażone są także we wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, chroniące przed przepięciami w instalacjach, jej przeciążeniami, a także przegrzaniem baterii.

Na samo urządzenie jego producent przyznaje natomiast dla swoich klientów 10 lat gwarancji. Dodatkowo magazyn energii Green Cell wyposażony jest także we wbudowany system monitorujący pracę jego baterii oraz pozwala na doposażenie go o wybrane komponenty z oferty producenta.

Ile kosztuje magazyn energii Green Cell?

Jedną z większych zalet, jakimi wyróżnia się magazyn energii Green Cell, jest jego cena, dzięki której każdy może sobie pozwolić na tego typu rozwiązanie. W tym przypadku nie przekracza ona bowiem nawet 15 000 złotych, jeśli chodzi o wariant podstawowy 5 kWh. Dlatego też urządzenia tego typu tej marki cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza po wprowadzeniu dotacji na magazyny energii w ramach programu Mój Prąd 4.0.

Opinie o magazynach energii Green Cell

Magazyn energii Green Cell to rozwiązanie, które posiada niemal same pozytywne opinie. Jego największymi atutami jest przede wszystkim to, że jest on produkowany przez markę mającą duże doświadczenie w produkcji technologii bateryjnych. Oprócz tego łatwość zastosowania go w połączeniu z większością inwerterów stosowanych w instalacjach fotowoltaicznych również przemawia za wyborem tego modelu. Dodatkowo nie można także zapominać o cenie, która w tym przypadku jest niezwykle atrakcyjna i zachęca do zapoznania się ze szczegółami oferty tej marki oraz porównaniem jej z innymi propozycjami dostępnymi na rynku.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności