Magazyny energii Elmech

Nazwa firmy: Elmech - ASE Sp. z o.o.
NIP:
Adres siedziby: Podmiejska 5C
Pruszcz Gdański, 83-000
Ocena 0/5 (0 głosy/ów)

Wśród obecnych na rynku producentów magazynów energii nie brakuje również polskich akcentów. Jednym z nich jest natomiast polska firma Elmech założona w 1987 roku i specjalizująca się od samego początku w produkcji elektroniki i energoelektroniki dla przemysłu, branży morskiej, energetycznej wojskowej oraz związanej z poprawą jakości energii. W grupie podstawowych produktów oferowanych przez tę firmę wyróżnić można z kolei między innymi nowoczesne magazyny energii Elmech.

Oferta i ceny magazynów energii Elmech

Magazyny energii Elmech to rozwiązania, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystane nie tylko przez właścicieli domów jednorodzinnych posiadających instalację fotowoltaiczną, ale także przedsiębiorców oraz rolników. Pozwalają one na lepsze wykorzystanie energii produkowanej przez odnawialne źródła energii, będąc urządzeniami w 100% dopasowanymi do danych potrzeb. Z tego względu na stronie tego polskiego producenta nie znajdziemy informacji na temat poszczególnych modeli magazynów energii. Ich pojemność, rodzaj zastosowanych w nich baterii oraz innych technologii zależy bowiem od tego, gdzie i w jakim celu mają zostać one zastosowane przez klienta.

Czym wyróżniają się magazyny energii Elmech?

Podstawowym elementem wyróżniającym ofertę Elmech związaną z magazynami energii jest to, że urządzenia tej polskiej marki są rozwiązaniami szytymi na miarę danych potrzeb. Dlatego też ich moc jest dopasowywana do danych instalacji, z jakimi mają one współpracować. Dodatkowo dzięki zastosowanym elementom mogą być one zarządzane w sposób zdalny, umożliwiając tym samym poprawę jakości energii oraz jej kompensacje, a także optymalizację przepływów. Wszystkie magazyny energii Elmech charakteryzują się budową modułową oraz wysoką sprawnością, a ich montaż nie stanowi najmniejszego problemu. Dodatkowo magazyny energii tej marki mogą z powodzeniem współpracować nie tylko z instalacjami OZE, ale także ładowarkami elektrycznymi.

Cena magazynów energii Elmech

Ze względu na fakt, iż firma Elmech skupia się na oferowaniu rozwiązań przeznaczonych do magazynowania energii skrojonych na miarę potrzeb przyszłych użytkowników, na jej stronie nie znajdziemy informacji na temat tego ile kosztuje magazyn energii Elmech. można jednak zakładać, że jego cena zależna jest przede wszystkim od:

  • pojemności zastosowanych baterii przeznaczonych do magazynowania energii,
  • dodatkowych funkcji, jakie pełnić ma to urządzenie.

Ponadto w przypadku ceny magazynów energii Elmech należy także wspomnieć, że firma ta oferuje kompleksowe wsparcie przy doborze odpowiednich rozwiązań do danych potrzeb, w związku z tym w ramach ceny zakupu urządzenia magazynującego energii otrzymujemy również fachowe doradztwo i opiekę specjalistów.

Magazyny energii Elmech opinie

Podsumowując ofertę magazynów energii Elmech należy przede wszystkim podkreślić to, że znacznie różni się ona od propozycji innych producentów dostępnych na polskim rynku. Jej wyróżnikiem jest głównie indywidualne podejście do klienta, którego wynikiem jest brak podanych przykładowych modeli magazynów energii wraz z ich parametrami, gdyż są one dobierane odrębnie do każdej potrzeby. Wśród zalet magazynów energii Elmech wyróżnić można dodatkowo:

  • duże doświadczenie marki w branży energetycznej i elektrotechnicznej,
  • rozwiązania skierowane nie tylko do klientów indywidualnych, ale także wywodzących się z branży przemysłowej czy rolnej,
  • możliwość sterowania pracą magazynów energii w sposób zdalny.

Na minus zaliczyć można z kolei niewiele informacji, jakie przekazuje ten polski producent na temat swoich magazynów energii.


Dodaj opinię

Twoja opinia

Brak opinii. Bądź pierwszy który doda opinię.