Porównaj oferty
Magazyny energii Duracell opinie
OptimalEnergy

Magazyny energii Duracell opinie

0 (0 opinii o stronie)
Przeczytaj opinie o firmie
O firmie

Nie ulega wątpliwości to, że marka Duracell zbudowała swoją rozpoznawalność na bateriach alkalicznych reklamowanych przez różowego króliczka. Widząc jednak wśród swoich klientów stale rosnące od kilku lat zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii, postanowiła ona skorzystać z okazji na rozwój, wprowadzając tym samym do swojej oferty magazyny energii. Dla kogo w takim razie sprawdzą się magazyny energii Duracell oraz co je wyróżnia spośród innych modeli dostępnych aktualnie na rynku? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Nazwa spółki

Duracell

Adres siedziby

Bovendijk 216
3045 Rotterdam, ,

Oferta magazynów energii Duracell

Najnowsze urządzenie, które znaleźć można w ofercie amerykańskiej firmy Duracell pod postacią magazynów energii sygnowane są nazwą Duracell Power Center. Są one skierowane przede wszystkim do właścicieli instalacji fotowoltaicznych wykorzystujących produkowaną przez nie energię w gospodarstwach domowych. Obecnie nie są one jednak dostępne jeszcze w ogólnodostępnej sprzedaży, jednak pomimo to wywołały już niemałe zamieszanie na rynku magazynów energii na całym świecie.

Dla kogo i w jakim celu zostały stworzone magazyny energii Duracell?

Magazyn energii Duracell został zaprojektowany i wyprodukowany przede wszystkim z myślą o gospodarstwach domowych. Dzięki niemu będą one mogły bowiem o wiele efektywniej wykorzystywać produkowaną przez panele fotowoltaiczne energię elektryczną. W związku z tym cechują się one estetycznym wyglądem, pełnym bezpieczeństwem ich pracy oraz możliwością rozbudowy modułowej,

Oferta magazynów Duracell skierowana jest także do instalatorów tych urządzeń, którzy najczęściej doradzają swoim klientom przy wyborze odpowiedniego urządzenia do ich potrzeb. Ukłonem marki w ich stronę jest natomiast to, że jej magazyny energii mogą być stosowane z niemal każdą instalacją fotowoltaiczną, dzięki temu ich montaż jest prosty i szybki.

Co wyróżnia magazyny energii Duracell?

Magazyny energii Duracell wyróżniają się przede wszystkim możliwością rozbudowy ich pojemności nawet do 42 kWh, dzięki temu może ona się zmieniać wraz ze zmieniającymi się potrzebami użytkowników. Ponadto urządzenia te bazują na litowo-żelazowo-fosforanowych akumulatorach wyróżniających się dużą wydajnością oraz żywotnością. Osoby decydujące się na montaż magazynu energii Duracell nie tylko zyskają jednak możliwość odkładania w czasie konsumpcji energii elektrycznej produkowanej przez ich instalacje fotowoltaiczne, ale także możliwość pełnego kontrolowania pracy systemu i jego nadzorowania oraz wsparcie producenta przez 24 godziny na dobę.

Warto także wspomnieć, że marka Duracell zapowiedziała, że jej magazyny energii objęte będą aż 15-letnią gwarancją, standardowo w przypadku innych producentów wynosi ona natomiast zazwyczaj 10 lat. Jak więc widać od samego początku chce ona kompleksowo zadbać o swoich klientów.

Magazyn energii Duracell — Cena

Kwestia ceny w przypadku magazynów energii Duracell jest na razie problematyczna. Urządzenia tej marki nie są bowiem jeszcze dostępne w sprzedaży, ale już teraz można zapisywać się na listę osób oczekujących na ich wyprodukowanie. W związku z tym, aby poznać koszt magazynu energii Duracell bez względu na to, czy będzie to model o najmniejszej pojemności wynoszącej 12 kWh, czy największej równiej 42 kWh należy skontaktować się z dystrybutorem tej marki.

Opinie o magazynach energii Duracell

Choć magazyny energii Duracell nie są jeszcze oferowane na rynku, niedługo staną się one dostępne dla każdego, stając się tym samym konkurencją dla urządzeń innych marek. Dlatego już teraz warto przeanalizować ich parametry w zestawieniu z innymi magazynami energii za pomocą, chociażby naszej porównywarki. Zaletami magazynów energii Duracell są bowiem:

  • duże doświadczenie firmy w branży związanej z magazynowaniem energii,
  • 15 lat oferowanej gwarancji na podzespoły magazynów energii oraz 10 lat gwarancji na pojemność baterii nie mniejszą niż 70%,
  • estetyczny wygląd urządzeń, który pozwala je zamontować w pomieszczeniach mieszkalnych,
  • stałe wsparcie producenta oraz monitoring pracy urządzenia,
  • uniwersalność zastosowania.

Napisz opinię

Twoja ocena:

Opinie innych klientów (0 z 0 opinii klientów)

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Planujesz skorzystać z oferty tej firmy?

Zanim podpiszesz umowę, porównaj oferty i wybierz faktycznie najlepszą.

Wybierz rodzaj klienta

Wybierz produkt, o którym chcesz porozmawiać

Uzupełnij swoje dane

Wybierzemy dla Ciebie najlepsze firmy, które przedstawią ofertę.

Więcej informacji w Polityce Prywatności