Porównaj oferty

Seat Tarraco

Seat Tarraco - cena w Polsce

W Polsce duże rodzinne auta są coraz częściej wybierane przez wiele osób. Warto mieć na uwadze fakt, iż samochody elektryczne Seat to także wydajny SUV o nazwie Tarraco. Ten został wyposażony w wydajny elektryczny napęd połączony z silnikiem spalinowym. Średnie ceny Seata Tarraco w Polsce wynoszą około 190 tysięcy złotych. Można powiedzieć, że jest to atrakcyjna cena w stosunku do konkurencji. Na rynku obecnie są dwie wersje jeśli chodzi o moc silnika oraz zasięg. Oczywiście im lepsze wyposażenie, tym wyższa cena danego modelu auta elektrycznego.

Seat Tarraco - zasięg

Seat Tarraco na zasilaniu wyłącznie elektrycznym zapewnia zasięg aż do niecałych 50 kilometrów. To dobry wynik, biorąc pod uwagę – gabaryty samochodu oraz jego ładowność. W razie potrzeby podczas jazdy dołączany jest silnik spalinowy, który nie tylko ładuje akumulatory, ale także zwiększa całkowity zasięg auta do kilkuset kilometrów niezależnie od trybu jazdy.

Seat Tarraco - dane techniczne

Wady i zalety samochodów elektrycznych mogą być różne. W przypadku modelu Seat Tarraco specyfikacja techniczna przemawia tylko na jego korzyść. Silnik benzynowy z mocą ponad 240 koni mechanicznych oraz elektryczna jednostka generująca ponad 110 koni mechanicznych to gwarancja dynamiki w każdych warunkach. Ten model został wyposażony w automatyczną skrzynię biegów DSG oraz napęd na przednią oś. To sprawia, iż ten generuje świetne osiągi z maksimum bezpieczeństwa – a to wszystko z zachowaniem przepisów dotyczących ekologii.