Porównaj oferty

Seat Mii

Seat Mii - cena w Polsce

Dostęp do samochodów elektrycznych w Polsce jest coraz większy. Nie lada gratką przedstawioną przez producenta marki Seat jest model samochodu elektrycznego Seat Mii. Ten model według szacunków producenta miał kosztować około 75 tys. złotych. To mocno atrakcyjna cena, która pozwoliłaby niemalże każdemu na zakup nowoczesnego auta napędzanego energią elektryczną. To prawdziwy krok w stronę ekologii.

Seat Mii - zasięg

Zasięg deklarowany przez producenta ma osiągać poziom ponad 200 kilometrów na jednym ładowaniu ogniwa bateryjnego. Bateria o pojemności około 32 kWh w połączeniu z silnikiem, który generuje mniej niż 100 koni to idealna symfonia, która nadaje się do jazdy po mieście. Warto dodać, że samochody elektryczne Seat to nowość, która dopiero może pojawić się na rynku. Biorąc pod uwagę zasięg tego modelu, można powiedzieć, iż będzie to świetna opcja dla wielu konsumentów poszukujących alternatywy dla tradycyjnej formy podróżowania autem spalinowym.

Seat Mii - dane techniczne

Marki samochodów elektrycznych w Europie i w Polsce są różne. Wiele z nich dopiero planuje wprowadzić swoje modele na rynek, tak jak ma to miejsce w przypadku modelu Seata Mii. 210 Nm momentu obrotowego generowanego przez silnik elektryczny oraz dość dobrze dobrana bateria niewielkiej pojemności to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o produkcję auta miejskiego. Model Seat Mii ma być lekki, wygodny i przede wszystkim wydajny pod kątem zasięgu.