Porównaj oferty

Seat Leon

Seat Leon - cena w Polsce

Samochody elektryczne Seat, występują w różnych konfiguracjach oraz wersjach dopasowanych do potrzeb Europejczyków. Obecnie na rynku sporą popularnością cieszy się model Seat Leon e-Hybrid, który może poruszać się także wyłącznie z wykorzystaniem silników elektrycznych zamontowanych na pokładzie. Zasilanie benzynowe działa tylko wtedy, kiedy bateria auta wymaga dodatkowego doładowania. Obecnie marka zdecydowała się tylko na jedną wersję tego hatchbacka, która kosztuje nieco ponad 130 tysięcy złotych.

Seat Leon - zasięg

Zasięg tego auta elektrycznego jest dość spory, gdyż wyłącznie na zasilaniu elektrycznym wynosi nawet do 60 kilometrów trasy w cyklu mieszanym. Oznacza to, iż Seat Leon idealnie nadaje się do podróżowania w trybie miejskim i nie tylko. Co ciekawe, łączny zasięg w połączeniu silnika elektrycznego i spalinowego to nawet do 800 kilometrów. Jest to świetnym wynikiem, który sprawia, że zdecydowanie warto postawić na ten model auta ze stajni Seata.

Seat Leon - dane techniczne

Chcesz poznać dane techniczne tego modelu? Sprawdź ranking aut elektrycznych, a dowiesz się, jak Seat Leon wypada na tle innych elektryków na rynku. Silnik o mocy ponad 200 koni mechanicznych oraz dodatkowa jednostka elektryczna z mocą 75 kW to gwarancja dużej dynamiki jazdy i sporego zasięgu. Warto też dodać, iż producent zainwestował w nowoczesny system odzyskiwania energii podczas hamowania. Dla osób, które szukają wygody i funkcjonalności to właśnie Seat Leon e-Hybrid będzie najlepszym dostępnym wyborem na polskim rynku.